Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

opinie na temat zycia i pracy w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
agnieszka pawlak zbyszek lalik endriu tracz Jaanna1 (5305 niezalogowanych)
8 Postów
Wiking
Hej,

Dostalam propozycje pracy w Norwegii - troszke na innych warunkach niz zwykle bo jako delegacje...czyli 4 dni w Norwegii i 3 dni w Szwecji, dobrze platna, itd ale nim podejme decyzje chcialabym uslyszec wasze opinie na temat Norwegii, zycia, ludzi, srodowiska pracy itd.

Tyle co ja wiem na temat Norwegii to ze jest dosc ladna ale bardzo zimna i ciemna....

Czytalam bardzo duzo waszych wpisow na forum...i szczerze mowiac jestem lekko przerazona...ktos zaczyna dyskusje a konczy sie na bardzo negatywnej wymianie zdan, wyzywaniu, wysmiewaniu itd...czy tak wyglada tu spolecznosc Polska ???

Pozdrawiam

Nicola
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jeszcze gorzej wygląda
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
oj Nicola ...po cóż ci te informacje jak ty tak tylko przelotem ....norwegia nie jest ciemna , jest lepsza jak szwecja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
janusz kroczek
(kroczek)
Wiking
HEY też tak ja Ty czytam fora i też niektóre komentarze mnie rozbrajają.Pracowałem kiedyś w Szwecji teraz pracuję 4 lata w Norge i jest spoko.Ludzie ok kraj ładny tylko troszkę zimno.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty
pol pot
(polpot)
Początkujący
4 dni w Norwegii i 3dni w Szwecji
Bedziesz pracowac 7dni w tygodniu ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
Andre ved mark napisał:
oj Nicola ...po cóż ci te informacje jak ty tak tylko przelotem ....norwegia nie jest ciemna , jest lepsza jak szwecja


Andy > przestan pierdolic, bo przestane cie lubic!

Byłes w szwecji dłuzej niz przejadem ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
Hej,

Tak to wyglada niestety. Mialabym od poniedzialku do czwartku byc w Norwegii, w piatek u siebie w pracy i w sobote i w niedziele trzeba przygotowac raporty czasem jest jakies spotkanie....tak to wyglada generalnie.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
janusz kroczek
(kroczek)
Wiking
myślę że troszkę dłużej niż ty chłoptasiu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
Wiesz 4 dni w tyg w innym miejscu, innym kraju....nie nazwalabym tego przelotem....mimo iz jest to zycie na walizkach...ale czasami bedzie ode mnie wymagane zostac w Norwegii np na 2 tyg itd....kto pyta ten nie bladzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
Nici napisał:
Hej,

Tak to wyglada niestety. Mialabym od poniedzialku do czwartku byc w Norwegii, w piatek u siebie w pracy i w sobote i w niedziele trzeba przygotowac raporty czasem jest jakies spotkanie....tak to wyglada generalnie.

Pozdrawiam


GENERALNIE > to wygląda....lipnie

ja bym nie wszedł w to cos, bo oferta skierwana raczej do desperatów.............
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok