Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Przelew z konta sparebank na polskie konto - Norwegia

17 Postów

(kamila12)
Wiking
witam czy Ktoś wie jak przelać z sparebanku na pl konto, jest tak ze wchodzę na przelew za granice tam trzeba dodać odbiorce wpisuje swój nr konta i nie wchodzi bo pisze ze musi miec 11 liczb a numer konta pl ma 24 próbowałam taż na początku wpisac PL i nr konta plis powiedzcie jak to zrobic ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
hej ja mam konto w dnb... ale mam takie opcje,,betale til utlandet,dla zagranicy,betale til en,,dla Norge....moze poprostu jestes w tym dziale gdzie robisz przelewy na NOrge i dlatego nie chce ci przyjąc numeru polskiego konta...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(kamila12)
Wiking
ok dziękuje spróbuje tak zrobić może pójdzie a,jak nie to będę dalej szukac pomocy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Genowefa Pigwa
(GenowefaPi)
Stały Bywalec
musisz wejsc w opcje placenie za granice i powinno byc ok, a i musisz wpisac numer iban przed numerem konta, potrzebny bedzie Ci jeszcze swift
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(Kamień Jedenasty)
Nowicjusz
kamila12 napisał:
witam czy Ktoś wie jak przelać z sparebanku na pl konto, jest tak ze wchodzę na przelew za granice tam trzeba dodać odbiorce wpisuje swój nr konta i nie wchodzi bo pisze ze musi miec 11 liczb a numer konta pl ma 24 próbowałam taż na początku wpisac PL i nr konta plis powiedzcie jak to zrobic ..To nie tak jak ci powyżej tłumaczono .
W Spare - B. trzeba najpierw zarejestrować konto zagraniczne w odpowiedniej zakładce i zatwierdzić , by następnie można było dokonywać przelewy .
Za chwilę znajdę tą zakładkę .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(Kamień Jedenasty)
Nowicjusz
Zakładka nosi nazwę
Registrere mottaker
Trzeba ją dokładnie wypełnić i zaakceptować .
Poniżej masz instrukcję jak to wykonać .

Vedlikehold av mottakerregister
Skjul hjelpetekst
Velg mottaker fra Mottakerregister eller registrer ny mottaker. Felt merket med * må fylles ut!

Kontonummer/IBAN:
Angi mottakers kontonummer fortløpende, uten mellomrom og tegn.
IBAN (International Bank Account Number) skal benyttes på alle betalinger i Europa og øvrige land som har innført IBAN-standard..
IBAN finner du på faktura, eller ta kontakt med mottaker.
IBAN starter med to bokstaver (ISO landkode) og lengden varierer fra land til land.
Ytterligere informasjon om format på IBAN og hvilke land som har innført IBAN-standard finner du på våre hjemmesider.


Mottakers navn og adresse:
Angi fullstendig navn og adresse på mottaker. Benytt det germanske alfabet.
Unngå spesialtegn, f.eks. &, /, @, %, ñ

Mottakers land:
Velg mottakers land fra nedtrekksliste.
Må samsvare med mottakers adresse/land.


BIC (SWIFT-adresse):
Angi BIC (Bank Identification Code) til mottakers bankforbindelse (8 eller 11 karakterer).
De seks første karakterene skal være bokstaver, resten består av tall eller bokstaver.
Hvis BIC ikke finnes på faktura, ta kontakt med mottaker eller søke via linken til høyre for feltet BIC (SWIFT adresse)¿.


Bankkode:
Følgende land benytter Bankkode i følgende format:
USA FW+9 siffer
Canada CC+9 siffer
Australia AU+6 siffer
Hong Kong HK+3 siffer
New Zealand NZ+6 siffer
Russland RU+9 siffer
Sør-Afrika ZA+6 siffer
Mottakerbankens navn og adresse:
Angi fullstendig navn og adresse på mottakerbanken hvis BIC ikke er brukt. Benytt det germanske alfabet.
Unngå spesialtegn, f.eks. &, /, @, %, ñ


OK:
Klikk OK for å lagre som ny mottaker
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(kamila12)
Wiking
a gdzie szukac iban
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
kamila12 napisał:
a gdzie szukac ibanwww.swift-iban.com/kod-iban.php
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(Kamień Jedenasty)
Nowicjusz
kamila12 napisał:
a gdzie szukac iban
Wpisz w google nazwę swego banku , i będziesz miała wszystko jak na dłoni .

Zresztą , masz tu wszystko , tylko czytaj uważnie


www.swift-iban.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
Kamień Jedenasty napisał:
kamila12 napisał:
witam czy Ktoś wie jak przelać z sparebanku na pl konto, jest tak ze wchodzę na przelew za granice tam trzeba dodać odbiorce wpisuje swój nr konta i nie wchodzi bo pisze ze musi miec 11 liczb a numer konta pl ma 24 próbowałam taż na początku wpisac PL i nr konta plis powiedzcie jak to zrobic ..To nie tak jak ci powyżej tłumaczono .
W Spare - B. trzeba najpierw zarejestrować konto zagraniczne w odpowiedniej zakładce i zatwierdzić , by następnie można było dokonywać przelewy .
Za chwilę znajdę tą zakładkę .


w moim banku nie musiałam rejestrowac przelewów zagranicznych,szły bez tego....ale co bank to inne wymogi...
masz wyjasnienie u gory profesjonalne,juz jaśniej sie nie da
pozdrowienia Gabrys
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok