Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(5005 niezalogowanych)
23 Posty
Adam I
(kawai1974)
Wiking
goodvibes napisał:
To jest niesamowite..początkowo myślałam że żartujecie sobie. Człowiek zapytał Was o konkretną rzecz. Nie pytał czy załatwicie mu pracę, nie obrażał Was(przynajmniej na początku bo reszty stanowczo nie miałam ochoty czytać) Jeżeli nie macie bądź nie chcecie udzielać takiej informacji to po co zabieracie głos i to w tak jadowity sposób?
Ja jedyne co mogę Ci doradzić to to co chyba wszyscy..ucz się norweskiego bo bez tego pracy z perspektywami na 100% nie dostaniesz. Skoro znasz język angielski może spróbuj w Addeco itp? Największym portalem na którym są oferty pracy jest finn.no ale tak jak pisałam wcześniej możesz mieć problem bez Norweskiego.


Dziękuje za Twój post

W sumie rzeczy masz rację ja nikogo nie obrażałem i nie mam takiego zamiaru czynić tego dalej bo naprawdę śmiać mi się chce jak czytam takie posty.
No chyba będę musiał na szybciutko nauczyc się języka bo nie jestes pierwszą osobą która to pisze.
Trzeba się wziąć w garść i uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć.
Najgorsze jest to że moim regionie nie ma szkół oferujących naukę języka norweskiego. samemu też się można pouczyć ale wiadomo co z tego wychodzi. Najlepiej wyjechac a sytuacja sama cię zmusza do pewnych przyzwyczajeń tzn do nauki języka
Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
goodvibes napisał:
To jest niesamowite..początkowo myślałam że żartujecie sobie. Człowiek zapytał Was o konkretną rzecz. Nie pytał czy załatwicie mu pracę, nie obrażał Was(przynajmniej na początku bo reszty stanowczo nie miałam ochoty czytać) Jeżeli nie macie bądź nie chcecie udzielać takiej informacji to po co zabieracie głos i to w tak jadowity sposób?
Ja jedyne co mogę Ci doradzić to to co chyba wszyscy..ucz się norweskiego bo bez tego pracy z perspektywami na 100% nie dostaniesz. Skoro znasz język angielski może spróbuj w Addeco itp? Największym portalem na którym są oferty pracy jest finn.no ale tak jak pisałam wcześniej możesz mieć problem bez Norweskiego.

a teraz cofamy sie do postu numer jeden dwa praz trzy... czym rozni sie Twoj post ze strony 5 i ten ze strony 1 czy tez moj z 3????
optimus reaktywacja napisał:
kawai1974 napisał:
Doradźcie cos. Przecież długo tam pracujecie i zyjecie

Zaraz dostaniesz odp, ze norweski, norweski, norweski i ze 100.000. I zebys wysylal z polski a najlepiej zostan tam, bo tu tylko norweski!

kawai1974 napisał:
No to czekam
mysle że znajdzie się kto kto potrafi odpowiedzieć

wszyscy mowia ze tu tyle chamstwa a odpowiedz pada w kazdym poscie.....
zalosni jestescie... i nie potraficie czytac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
goodvibes napisał:
To jest niesamowite..początkowo myślałam że żartujecie sobie. Człowiek zapytał Was o konkretną rzecz. Nie pytał czy załatwicie mu pracę, nie obrażał Was(przynajmniej na początku bo reszty stanowczo nie miałam ochoty czytać) Jeżeli nie macie bądź nie chcecie udzielać takiej informacji to po co zabieracie głos i to w tak jadowity sposób?
Ja jedyne co mogę Ci doradzić to to co chyba wszyscy..ucz się norweskiego bo bez tego pracy z perspektywami na 100% nie dostaniesz. Skoro znasz język angielski może spróbuj w Addeco itp? Największym portalem na którym są oferty pracy jest finn.no ale tak jak pisałam wcześniej możesz mieć problem bez Norweskiego.


moim zdaniem grubo przesadziłaś z tą wypowiedzią ,ten człowiek był z de motywowany więc wszyscy chcieli go zmotywować a jak wiemy nic tak nie motywuje jak złość
twoja wypowiedz jest nic nie warta i nic nie wnosząca do sprawy jednym słowem spaliłaś wszystko i nie będzie teraz efektu zamierzonego



не заяц я покажу вам
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kawai1974 napisał:
Dziękuje za Twój post

No chyba będę musiał na szybciutko nauczyc się języka bo nie jestes pierwszą osobą która to pisze.
Trzeba się wziąć w garść i uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć.

po dwoch dniach dopiero dotarlo?????
kazdy Ci to pisze ze NORWESKI jest tu najwazniejszy!!!!

jak dla mnie to juz zmarnowales dwa dni.... nie ma szkoly?? zamow sobie tryb expresowy ESKK do domu... nie ma szkoly w regionie to dojezdzaj poza region w weekendy....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Adam I
(kawai1974)
Wiking
Yatsek napisał:
kawai1974 napisał:
Dziękuje za Twój post

No chyba będę musiał na szybciutko nauczyc się języka bo nie jestes pierwszą osobą która to pisze.
Trzeba się wziąć w garść i uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć.

po dwoch dniach dopiero dotarlo?????
kazdy Ci to pisze ze NORWESKI jest tu najwazniejszy!!!!

jak dla mnie to juz zmarnowales dwa dni.... nie ma szkoly?? zamow sobie tryb expresowy ESKK do domu... nie ma szkoly w regionie to dojezdzaj poza region w weekendy....


No widzisz dotarło szybciej ale wy tu wszystko robicie sami sobie na przekór ok zaczynam sie uczyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
kawai1974 napisał:
Yatsek napisał:
kawai1974 napisał:
Dziękuje za Twój post

No chyba będę musiał na szybciutko nauczyc się języka bo nie jestes pierwszą osobą która to pisze.
Trzeba się wziąć w garść i uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć.

po dwoch dniach dopiero dotarlo?????
kazdy Ci to pisze ze NORWESKI jest tu najwazniejszy!!!!

jak dla mnie to juz zmarnowales dwa dni.... nie ma szkoly?? zamow sobie tryb expresowy ESKK do domu... nie ma szkoly w regionie to dojezdzaj poza region w weekendy....


No widzisz dotarło szybciej ale wy tu wszystko robicie sami sobie na przekór ok zaczynam sie uczyć


Ja tez chce pomoc. Moja rada. W CV. Napisz.
Taper søker jobb.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Adam I
(kawai1974)
Wiking
czyli optimus nie jestes taki zly-a dzieki za podpowiedz co prawda wujek google dziwnie to tlumacz ale sens poznalem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(aga87)
Wiking
kawai1974 napisał:
czyli optimus nie jestes taki zly-a dzieki za podpowiedz co prawda wujek google dziwnie to tlumacz ale sens poznalem.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
kawai1974 napisał:
czyli co uwazacie sie za lepszych bo juz ta zyjecie a jak ktos pyta grzecznie to nalezy ici traktowac obcesowo - gowno prawda poniekad to wlasnie wy jestescie nieudacywnijami skoro w polsce nie potrafiliscie znalezc odpowiedniej pracy.
Na proste pytanie nie potraficie udzielic odpowiedzi.

Moze chcialbym cos w zyciu zmienic ale widze ze tu na tym forum raczej sie nie dowiem
Osobicie to nie whem czym sie kierujecie i skad u was tyle agresji ale ok to wasz problem i nic mi do tego

chcialem sie czegos dowiedziec a tu dupa cale szczescie ze jest dobry wujek google

Ale i tak was wszystkich pozdrawiam


widzisz kolego, ja nigdy nie mialem problemu z praca w PL, nawet mialem dobre pieniadze...poprostu mam dosyc tego burdelu na kolkach i dlatego wyjechalem......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów

(Haniia)
Nowicjusz
optimus reaktywacja napisał:
kawai1974 napisał:
hehe ubawilem sie teraz Izzy to chyba nie czytalas tego forum od poczatku. Wiec jak przeczytasz to potem mnie oceniaj. Jest tu grom ludzi ktorzy czekaja na jakies nowe posty no a potem sama oceniaj

Pierdole ciebie i ciemniakow tobie podobnych, ktorzy nie potrafia korzystac z wyszukiwarki na forum a zadaja debilne pytania walkowane juz chyba 1000 razy. Nic to nie zmieni bo najpozniej jutro kolejny kretyn zapyta jak/gdzie szukac pracy, ze podoba mu sie ten kraj, w Polsce ciezko i nie mozna odlozyc. Pierdole wasz wszystkich bezzebne tumany z nieogolonymi karkami i zalanymi dziewczynami bez nr D. Ktorych ostatnia ksiazka byla ksiazka telefoniczna. Ze zgrzewka zubra pod lozkiem, zwyczajna kielbasa na grila, koszulka nike od chinczykow, passatem kombi( bo mozna nabrac kielbasy, oleju i proszku do prania w 100 kg workach.) I pierdole wasze kobiety w ciazy niepracujace, z pelna teczka wnioskow o dofinansowanie, odrostami na lbie, spodniach dzwonach ,fajkach z przemytu. Opowiadajacych w swoich wsiach - opowiesci dziwnej tresci- jak to w norge nic nie robia a kasa sama leci. Jak wydajecie barnetrygg na swoje potrzeby.

Zaslugujecie na plage gorsza od dzumy.
))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok