Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(4985 niezalogowanych)
29 Postów
Przemek Przemko
(79przemo)
Wiking
Dokładnie trzeba być taką osobą jak Ty!!!Gratuluję.W dobie internetu wszystko można szybciej i prościej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Adam I
(kawai1974)
Wiking
czyli co uwazacie sie za lepszych bo juz ta zyjecie a jak ktos pyta grzecznie to nalezy ici traktowac obcesowo - gowno prawda poniekad to wlasnie wy jestescie nieudacywnijami skoro w polsce nie potrafiliscie znalezc odpowiedniej pracy.
Na proste pytanie nie potraficie udzielic odpowiedzi.

Moze chcialbym cos w zyciu zmienic ale widze ze tu na tym forum raczej sie nie dowiem
Osobicie to nie whem czym sie kierujecie i skad u was tyle agresji ale ok to wasz problem i nic mi do tego

chcialem sie czegos dowiedziec a tu dupa cale szczescie ze jest dobry wujek google

Ale i tak was wszystkich pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
gabriel napisał:
[b]Ponieważ Norge to piękny Kraj , a w Polandii to same kurwy i złodzieje , / oraz budowlane bezmózgi , którzy do pionu fi-75- /zlew / podłączają odpływ z Kibla z fekaliami /
---
ECH

pion 75, nie koniecznie musi byc tylko kuchenny )
minimalne podejscie do kibelka to fi 90, ale juz reszta rurek gdzie leca odpady nazwijmy to organiczne to 110 ) to tak na marginesie...

przylacze sie do pozdrowien dla budowlanych bezmozgow co wsadzaja prosty setkowy trojnik w kolo na poziomach... gratuluje ku**a mozgu... to ze produkt istnieje nie oznacza ze mozna go zakladac wszedzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kawai1974 napisał:
W jaki sposób najlepiej szukać pracy w Norwegii. Czy lepiej szukac w Polsce czy też lepiej postawić wszystko na jedną kart e i szukać bezposrednio w Norwegii. Doradźcie cos. Przecież długo tam pracujecie i zyjecie

Pozdrawiam Adam

a jak bys szukal pracy w PL?? to tylko inny kraj a nie inna planeta....
CV, ogloszenia i juz.... zwroc tylko uwage na to ze to jest NORWESKOJEZYCZNY KRAJ!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
kawai1974 napisał:
czyli co uwazacie sie za lepszych bo juz ta zyjecie a jak ktos pyta grzecznie to nalezy ici traktowac obcesowo - gowno prawda poniekad to wlasnie wy jestescie nieudacywnijami skoro w polsce nie potrafiliscie znalezc odpowiedniej pracy.
Na proste pytanie nie potraficie udzielic odpowiedzi.

Moze chcialbym cos w zyciu zmienic ale widze ze tu na tym forum raczej sie nie dowiem
Osobicie to nie whem czym sie kierujecie i skad u was tyle agresji ale ok to wasz problem i nic mi do tego

chcialem sie czegos dowiedziec a tu dupa cale szczescie ze jest dobry wujek google

Ale i tak was wszystkich pozdrawiam


Sam ustawiles sie mimowolnie w tym samym szeregu. Skoro, ci jak ich nazwales nieudacznicy mieli problem ze znalezieniam pracy w kraju, postanowili znalezc ja poza granicami. Ty chcesz do nich dolaczyc wiec rownasz do nieudacznikow. Roznica jest dosyc subtalna - mianowicie byles na tyle glupi by tam pozosta te kilka lat wiecej majac marna wyplate.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Adam I
(kawai1974)
Wiking
optimus reaktywacja napisał:
kawai1974 napisał:
czyli co uwazacie sie za lepszych bo juz ta zyjecie a jak ktos pyta grzecznie to nalezy ici traktowac obcesowo - gowno prawda poniekad to wlasnie wy jestescie nieudacywnijami skoro w polsce nie potrafiliscie znalezc odpowiedniej pracy.
Na proste pytanie nie potraficie udzielic odpowiedzi.

Moze chcialbym cos w zyciu zmienic ale widze ze tu na tym forum raczej sie nie dowiem
Osobicie to nie whem czym sie kierujecie i skad u was tyle agresji ale ok to wasz problem i nic mi do tego

chcialem sie czegos dowiedziec a tu dupa cale szczescie ze jest dobry wujek google

Ale i tak was wszystkich pozdrawiam


Sam ustawiles sie mimowolnie w tym samym szeregu. Skoro, ci jak ich nazwales nieudacznicy mieli problem ze znalezieniam pracy w kraju, postanowili znalezc ja poza granicami. Ty chcesz do nich dolaczyc wiec rownasz do nieudacznikow. Roznica jest dosyc subtalna - mianowicie byles na tyle glupi by tam pozosta te kilka lat wiecej majac marna wyplate.




A widzisz zabolało jednak coś w tym jest

To nie jest chęć podjęcia pracy na siłę bo tu w Polsce ona tez jest. Tylko to chec całkowitego normalnego życia.

Skoro Wam się udało czemu miałoby mi się nie udać. Wiem ze to to inny kraj inna kultura inna mentalność ludzi którzy tam mieszkają, zdaje sobie z tego świetnie sprawę.
Zmiana życia ciągnie za sobą wiele odpowiedzialności dlatego chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć o stylach pracy możliwości podjęcia tejże pracy etc.
w zamian za to dostaję szereg obelg pod moim adresem i w ogóle rzygać mi się che jak to wszystko czytam.
jedyne co mi się podoba to to że wszyscy jesteście spójnością i wszyscy mówicie jednym językiem przyjedź a sam się dowiesz

trochę jestem zmartwiony że nie potraficie pomóc, ja muszę przemyśleć wszystkie za i przeciw. Dużo mam do stracenia ale wiele i obawiam się że o wiele więcej do zyskania.

A co do wypłaty w Polsce to fakt jest marniutka chociaż ryzykuję codziennie swoim życiem zjeżdżając 720 metrów na dół - to taka adrenalina trochę.
Moze jestem nieudacznikiem ale wiem czego chcę i wiem co mam zrobić. Wystarczy z waszej strony trochę podpowiedzieć.

Pozdrawiam was wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
kawai1974 napisał:
trochę jestem zmartwiony że nie potraficie pomóc
Ale PITOLISZ!

Ja ZAWSZE POMAGALAM i tym razem POMOGE!

Napisz co masz w polsce?

Mieszkanie, dzialke, oszczednosci?
Jaka zdolnosc kredytowa Twoja?

BTW
Mnie ZAWSZE RÓWNIEŻ POMAGAJA Rodacy i Obcy!.

To takie proste i OCZYWISTE a wiekszosc zachowuje "siem"
jak po "porodzie naturalnym"!!!

.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
kawai1974 napisał:
[quote]optimus reaktywacja napisał:
[quote]kawai1974 napisał:
[quote]


A widzisz zabolało jednak coś w tym jest



Skad wniosek, ze cokolwiek zabolalo? To spojna odpowiec na twoje wydumane dywagacje.

Najpierw zarzucasz innym, ze sa nieudacznikami, potem sam stawiasz sie w tej roli choc nieswiadomie ( brak umiejetnosci analitycznego myslenia) na koniec sam sobie przeczysz twierdzac:
"Moze jestem nieudacznikiem ale wiem czego chcę i wiem co mam zrobić"
Skoro wiesz czego chcesz to po co te idiotyczne pytania?

Oslabiasz mnie nieudolnie kreujac sie na mysliciela. Pomijajac wszelkie mozliwe bledy, to twoim wypowiedziom brak skladni i logiki. Na przyszlosc zanim zaczniesz zawracac dupe daj swoje wypociny komus mądrzejszemu do przeczytania. Moze jakiemus 12 latkowi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(edzia51)
Początkujący
Chcąc przyjechać do NO przygotuj się na ekstreme, tu nie jest różowo, doświadczyłam na własnej skórze , trzeba być zajebistym debesciakiem żeby tu żyć , zarabiać , nie wpaść w nałogii i dać radę , jak chcesz pracować u norka to musisz norweski znać , w budowlance ślizniesz się jeszcze z angielskim , ale trzeba mieć układy żeby się gdzieś wkręcić , a do łopaty to tu nie potrzebują bo mają koparki , chyba że do adecco zbierać kamienie po odtrąceniu zostaje 4000 tys zł , a za taką kase to czy warto być za granicą na to pytanie odpowiedz sobie sam powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Adam I
(kawai1974)
Wiking
optimus reaktywacja napisał:
[quote]kawai1974 napisał:
[quote]optimus reaktywacja napisał:
[quote]kawai1974 napisał:



A widzisz zabolało jednak coś w tym jest



Skad wniosek, ze cokolwiek zabolalo? To spojna odpowiec na twoje wydumane dywagacje.

Najpierw zarzucasz innym, ze sa nieudacznikami, potem sam stawiasz sie w tej roli choc nieswiadomie ( brak umiejetnosci analitycznego myslenia) na koniec sam sobie przeczysz twierdzac:
"Moze jestem nieudacznikiem ale wiem czego chcę i wiem co mam zrobić"
Skoro wiesz czego chcesz to po co te idiotyczne pytania?

Oslabiasz mnie nieudolnie kreujac sie na mysliciela. Pomijajac wszelkie mozliwe bledy, to twoim wypowiedziom brak skladni i logiki. Na przyszlosc zanim zaczniesz zawracac dupe daj swoje wypociny komus mądrzejszemu do przeczytania. Moze jakiemus 12 latkowi?




wiesz czym sie roznimy
kreatywnym mysleniem
ja mam co stracic np to ze za 7 lat narazie mam pewna emeryture ale tak naprawde to w dupie to mam bo nam dla kogo pracowac
Mysl sobie co chcesz ustawiaj mnie na rowni w rzedzie z kim chcesz ale to nie zmieni faktu ze masz cos z dupka ktory mysli tylko o sobie
Nie obrazaj sie tylko i pomysl co tym zysktjesz obrazajac kazdego wokol

pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok