Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Chat - Norwegia

12 Posty

(Beattrix)
Wiking
Hej kilka razy próbowałam wejśc na chat i porozmawiać z wami. Wejść mi się udaje ale pisać nie mogę, ze względu na to że pokazuje mi się po lewej stronie pasek ze zdjęciami. Tam gdzie się pisze nie mogę nic napisać. Czy są może jakieś ustawienia na chcie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Tak sie dzieje, jeśli używasz Intrnet Explorer. Ściągnij sobie Mozille Firefox i bedzie dobrze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Beattrix)
Wiking
Gama28 - bardzo dziękuję , zmieniłam przeglądarke i wszytko działa jak nalezy.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
daniel21
(daniel21)
Wiking
witam serdecznie poszukuje pracy w norwegi na budowe .... niestety nie znam jezyka ...moze ktos cos pomoc bardzo bym byl wdzieczny chce wyjechac z tego chorego kraju
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Ni chuja bez języka teraz nie wyda dostać pracy nawet jako budowlany sezonowy przez agencje. No chyba że ewentualnie by cię interesowały firmy prowadzone w Norwegi przez Polaków. Ale tam można się przyjąc po układzie że to znajomy i to dobry. Bo inaczej w 95 % przypadków możesz trafić żle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
gyggyvygv
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dorotagym
(dorotagym)
Wiking
Hej ,czy są tutaj osoby które chodzą na 3T-IISVIKA? Albo osoby które interesują się medycyna naturalną,zdrowiem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok