Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Magdalena M Sekaa1610 jolao1 Claudia_30 Onty_Ja_Gabriel_3. wrozkaagnieszka Jedrekk25 (9493 niezalogowanych)
810 Postów
Maniak
mdjk napisał:
Złe uczynki i złorzeczenia wracają jak i dobre.
Co to za brednie?

Kobito jakich ty mialas rodzicow?

BTW
Zawsze sie zastanawialam, jaka DEBILKA trzeba byc
aby wierzyc w "uplawy" MANIPULANTKI-OSZUSTKI lub kretynki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów

(lelek32)
Początkujący
beauty napisał:
mdjk napisał:
Złe uczynki i złorzeczenia wracają jak i dobre.
Co to za brednie?

Kobito jakich ty mialas rodzicow?

BTW
Zawsze sie zastanawialam, jaka DEBILKA trzeba byc
aby wierzyc w "uplawy" MANIPULANTKI-OSZUSTKI lub kretynki.


OJ beauty jedź sobie po autorce posta ale starym daj spokój, jesteś miesiąc na forum a nabijasz posty jak głupia, sorry laska ale chyba nikt nie ma Cię tu za poważnie.... z resztą wszędzie głupoty wypisujesz próbujesz pobić jakiś rekord w postach czy jak nie czaje......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
w tv chyba na meteo w nocy leci taki płatny program i siedzi taki kolo a ludzie go proszą o uzdrowienie anielskie ten zrzuca z nich czary nawet z 5 pokolenia jak to zobaczyłam 30 min siedziałam z gębą otwartą a oczom nie wierzyłam ,cóż ludziom to pomaga szczególnie emerytom ,jest to bardzo prosta zagrywka psychologiczna każdy ma jakieś zmartwienia lub problemy nikt go nie kocha nikt go nie rozumie a tu można jednym fonem zwalić wszystko na urok rzucony przez pradziada i to w 3 sek bo już jest kolejny fon od widza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
Izzy napisał:
w tv chyba na meteo w nocy leci taki płatny program i siedzi taki kolo a ludzie go proszą o uzdrowienie anielskie ten zrzuca z nich czary nawet z 5 pokolenia jak to zobaczyłam 30 min siedziałam z gębą otwartą a oczom nie wierzyłam ,cóż ludziom to pomaga szczególnie emerytom ,jest to bardzo prosta zagrywka psychologiczna każdy ma jakieś zmartwienia lub problemy nikt go nie kocha nikt go nie rozumie a tu można jednym fonem zwalić wszystko na urok rzucony przez pradziada i to w 3 sek bo już jest kolejny fon od widza

Izzy, sluszna uwaga. Zobacz jakie "tabuny tlumokow"
wierza w takie gusla i zabobony. Jak ma taki prymitywny proletariat
potem glosowac w wyborach "demokratycznych?

W godzinach nocnych prawie na kazdym kanale w "brzozowni"
leca takie hece dla "pomiotu komuszego".

Moim zdanie to wlasnie wielkosc populacji
takich popaprancow karmiacych sie "sciema"

decyduje o ZACOFANIU w danym kraju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów

(lelek32)
Początkujący
beauty napisał:
Izzy napisał:
w tv chyba na meteo w nocy leci taki płatny program i siedzi taki kolo a ludzie go proszą o uzdrowienie anielskie ten zrzuca z nich czary nawet z 5 pokolenia jak to zobaczyłam 30 min siedziałam z gębą otwartą a oczom nie wierzyłam ,cóż ludziom to pomaga szczególnie emerytom ,jest to bardzo prosta zagrywka psychologiczna każdy ma jakieś zmartwienia lub problemy nikt go nie kocha nikt go nie rozumie a tu można jednym fonem zwalić wszystko na urok rzucony przez pradziada i to w 3 sek bo już jest kolejny fon od widza

Izzy, sluszna uwaga. Zobacz jakie "tabuny tlumokow"
wierza w takie gusla i zabobony. Jak ma taki prymitywny proletariat
potem glosowac w wyborach "demokratycznych?

W godzinach nocnych prawie na kazdym kanale w "brzozowni"
leca takie hece dla "pomiotu komuszego".

Moim zdanie to wlasnie wielkosc populacji
takich popaprancow karmiacych sie "sciema"

decyduje o ZACOFANIU w danym kraju.


Hahahaha jak mnie Twoje posty bawią sama siedzisz w NO parę miechów, może nawet nie, a może w ogóle Cie tu nie ma a udajesz nie wiadomo kogo. A ta brzozownia to Twoja rodzima wieś tak??? Jeśli Ty nie jesteś jak to mówisz komuchem, to co robisz w NO , jesli pochodzisz z kategorii tych lepszych to czego prostaczko w NO szukasz??? Powinnaś dostatnio w PL żyć a nie jak przypuszaczam Norweskie kible pucować))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
beauty napisał:Zawsze sie zastanawialam, jaka DEBILKA trzeba byc
aby wierzyc w "uplawy" MANIPULANTKI-OSZUSTKI lub kretynki.

Dlaczego Ubliżasz Innym i do tego jeszcze , czepiasz się Rodziców ...
---
Czyżbyś miała ukryty żal do Własnych , Mimo iż doktorstwo z tej lepszej półki ...! .
---
Chwaliłaś się Tutaj konotacjami lekarskimi , jednak brak pewnie w rodzinie Psychologa .
Ponieważ wtedy , wiedziała byś iż Osoba podająca się za Wróża , jest bardzo dobrym znawcą zachowań z dziedziny tak psychologi osobowości , jak i pobieżnej psychiatrii jednostki .
---
Takie osoby są bardzo Bystre i spostrzegawcze , a zarazem stabilne w swoim zewnętrznym zachowaniu / stateczne i wyniosłe / .
---
Ponadto w dzisiejszych czasach są bardzo jeżeli nie wykształcone /Oficjalnie - Państwowo / to oczytane i na bieżąco w bardzo wielu dziedzinach społecznych .
---
A ty tak lekko obrażasz ICH ...
Nie ten Kierunek ... Jeżeli nie było by Klientów , to nie było by Wróża ...
ECH
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Wracajac do tematu - to ja tam wrozki lubie. Nic nie zastapi tego ubawu jaki mamy na naszych rodzinnych spotkaniach,... wlasnie dzieki wrozce.
Otoz xxx lat temu bardzo renomowana wrozka wywrozyla jednej osobie z rodziny (kobiecie), ze bedzie miala 3-ke dzieci a jedno z nich bedzie geniuszem. Otoz osoba ta ma 2-ke dzieci i wiecej miec nie bedzie, wiadomo 60 na karku. Tak wiec mamy w rodzinie nieurodzonego geniusza

Nie wiem dlaczego przypomnial mi sie osoba, ktora spotkalam tutaj na spacerze z pieskiem. Otoz uzdrawia ona zwierzeta (healer). A uzdrawia je nawet na odleglosc - przez telefon.
Nigdy nie zapomne rozmowy o chomiku z Trondheim co i tak zdechl, mimo uzdrawiania przez telefon (z poludnia Norwegii) - ale lepiej mu bylo, jak to kobieta okreslila, bo juz sie tak nie trząsll (no bo zdech)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
Elise napisał:
Wracajac do tematu - to ja tam wrozki lubie. Nic nie zastapi tego ubawu jaki mamy na naszych rodzinnych spotkaniach,... wlasnie dzieki wrozce.
Otoz xxx lat temu bardzo renomowana wrozka wywrozyla jednej osobie z rodziny (kobiecie), ze bedzie miala 3-ke dzieci a jedno z nich bedzie geniuszem. Otoz osoba ta ma 2-ke dzieci i wiecej miec nie bedzie, wiadomo 60 na karku. Tak wiec mamy w rodzinie nieurodzonego geniusza

Nie wiem dlaczego przypomnial mi sie osoba, ktora spotkalam tutaj na spacerze z pieskiem. Otoz uzdrawia ona zwierzeta (healer). A uzdrawia je nawet na odleglosc - przez telefon.
Nigdy nie zapomne rozmowy o chomiku z Trondheim co i tak zdechl, mimo uzdrawiania przez telefon (z poludnia Norwegii) - ale lepiej mu bylo, jak to kobieta okreslila, bo juz sie tak nie trząsll (no bo zdech)



jak wszyscy na tym forum na sobie psy wieszają to ww pani powinna mieć masę klientów ,tak jak mówię ludziom to pomaga nie ma w tym w sumie nic złego bo kto zrezygnuje ze współczucia lub miłego słowa albo z zapewnienia o lepszym życiu miłości lub pieniądzach
no ok ja będę pierwsza nie kręci mnie to
tak samo jak słowa pani zło wróci i dobro wróci .....odnoszące się do naszej podświadomości by nie pisać nic złego ,tym samym uchroni ją od niewygodnych komentarzy



dorzucę jeszcze że ten urok odczynimy dzwoniąc do tvn meteo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
gabriel napisał:
Dlaczego Ubliżasz Innym i do tego jeszcze , czepiasz się Rodziców ...]
Gabriel jesli tak to odebrales to przykro mi jest.

Wiesz, ja uczulona jestem na ludzkie "uposledzenie umyslowe"
a gdy widze ZERUJACE HIENY rozszarpujace "rozumu trupa",
to po prostu ZYGAM!!!

Co do rodzicow to doskonale WIESZ, ze sa RODZICE i "rodzice",
nie ma tu absolutnie "komuszej urawnilowki".

Czy mamy stosowac zaklamany "dobryzm"
w imie "politycznej poprawnosci"???

Moim zdaniem mozna z duzym prawdopodobienstwem zalozyc,
ze o tym co wyrosnie z "zaplodnionego jaja" decyduja geny i wychowanie.

Wiadomo, ze jak np. kundel "zakopuluje" nawet RASOWA Jamniczke
to Owczarka Alzeckiego, PANI i WLASCICIELKA sie nie dochowa!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Marcin michal
(micho333)
Wiking
Ludzie, którzy pragną się jeden nad drugim wywyższyć, przed sobą wzajem się poniżają.

Kiedy wady innych sprawiają ci przykrość, spójrz na siebie i zastanów się nad twoimi własnymi. Zajmując się nimi, zapomnisz o złości i nauczysz się żyć mądrze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok