Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
meno napisał:
brzydalu i sabunku a gdyby to byl ktos z waszej rodziny matka ojciec brat albo siostra to tez byscie takie bzdety pisali .Pomyslcie najpierw nim napiszecie albo przestancie tyle pic

ktos kto targa sie na własne zycie, jest okropnym egoistą i mysli tylko i wyłącznie o sobie!!!!!!
I owszem rozwiazuje swoje problemy zabijając sie, ale komplikuje zycie czasem do jego konca wszystkim innym......
wiem co pisze, bo mój najlepszy kolezka odebrał sobie zycie kilka lat temu i popierdolił reszcie wszystko!
powód: kłotnia z bliskimi i brak chceci do zycia, bo stracił prace......
Zachował sie jak baaaardzo egoistyczny tchórz i ktos kto ma w dupie wszystko......
Tak wiec podpisuje sie pod brzydkim......
I kurwa nie piszta " stabekku"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
meno napisał:
brzydalu i sabunku a gdyby to byl ktos z waszej rodziny matka ojciec brat albo siostra to tez byscie takie bzdety pisali .Pomyslcie najpierw nim napiszecie albo przestancie tyle pic

A gdyby ty bylo przedszkole?....w przyszlosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty

(duska)
Początkujący
sabuniek napisał:
Tu sie zgodze z brzydalem, nie ma takich powodów by targnąć sie na życie, reasumując, głupich nie szkoda.

Glupich nie szkoda , masz racje. Tylko, ze moze chlopak szukal u rodziny i znajomych pomocy, a oni np potraktowali go jak ty czy brzydal i reszta temu podobnych?
Moze nie potrafil sam znalesc w sobie sil i nie widzial wyjscia z sytuacji?

Najprosciej jest osadzac, opluwac.

A gdyby do was sie zwrocil o pomoc, to co by bylo?
Znajac wasze wczesniejsze popisy na tym forum latwo zgadnac.

Taka decyzja potrzebuje czasu, czy ktos z jego otoczenia zauwazyl co sie z tym chlopakiem dzieje?

Czemu tylko jego nazywacie egioista?!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
duska napisał:
sabuniek napisał:
Tu sie zgodze z brzydalem, nie ma takich powodów by targnąć sie na życie, reasumując, głupich nie szkoda.

Glupich nie szkoda , masz racje. Tylko, ze moze chlopak szukal u rodziny i znajomych pomocy, a oni np potraktowali go jak ty czy brzydal i reszta temu podobnych?
Moze nie potrafil sam znalesc w sobie sil i nie widzial wyjscia z sytuacji?

Najprosciej jest osadzac, opluwac.

A gdyby do was sie zwrocil o pomoc, to co by bylo?
Znajac wasze wczesniejsze popisy na tym forum latwo zgadnac.

Taka decyzja potrzebuje czasu, czy ktos z jego otoczenia zauwazyl co sie z tym chlopakiem dzieje?

Czemu tylko jego nazywacie egioista?!


mówisz opluwacie a może uświadamiacie ,może ratujecie komuś życie zastanów się głębiej ,bo nasłucha się jeden z drugim o raju a potem rzuca się pod pociąg ,może miał takiego doradce co drogę mu usłał różami a potem chłopak po norwesku nie umiał poprosić o kromkę chleba
nasz naród jest biedny i niestety ale głupi ma mentalność pokrzywdzonego, zdesperowanego
i nie dziwię się tym ludziom ale na litość trzeba myśleć ,że jest się w obcym kraju gdzie nikt ci ręki nie poda tylko pchnie .....smutne ale prawdziwe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty

(duska)
Początkujący
Izzy napisał:
duska napisał:
sabuniek napisał:
Tu sie zgodze z brzydalem, nie ma takich powodów by targnąć sie na życie, reasumując, głupich nie szkoda.

Glupich nie szkoda , masz racje. Tylko, ze moze chlopak szukal u rodziny i znajomych pomocy, a oni np potraktowali go jak ty czy brzydal i reszta temu podobnych?
Moze nie potrafil sam znalesc w sobie sil i nie widzial wyjscia z sytuacji?

Najprosciej jest osadzac, opluwac.

A gdyby do was sie zwrocil o pomoc, to co by bylo?
Znajac wasze wczesniejsze popisy na tym forum latwo zgadnac.



mówisz opluwacie a może uświadamiacie ,może ratujecie komuś życie zastanów się głębiej ,bo nasłucha się jeden z drugim o raju a potem rzuca się pod pociąg ,może miał takiego doradce co drogę mu usłał różami a potem chłopak po norwesku nie umiał poprosić o kromkę chleba
nasz naród jest biedny i niestety ale głupi ma mentalność pokrzywdzonego, zdesperowanego
i nie dziwię się tym ludziom ale na litość trzeba myśleć ,że jest się w obcym kraju gdzie nikt ci ręki nie poda tylko pchnie .....smutne ale prawdziwe



Przeciez o tym napisalam, ze nasi raczej nie pomoga jeden drugiemu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty

(duska)
Początkujący
Wlasnie tak tu jest, nie znasz czlowieka, ale od razu wiesz, ze jest glupi i z niczym sobie nie poradzi. Na starcie traktowac wszystkich nowych jak debili, niech wiedza, ze to nie raj?
NIech sie przyzwyczaja, ze zamiat pomocy dostana kopa w doope.
Czy czasem czytacie samii siebie, czy to tylko ten ciagly jad sie wam juz tak saczy chronicznie? I klikacie co tylko do glowy przyjdzie?
Slabszy, to trzeba go wysmiac, wyszydzic? To jest wasza pomoc?
Gratuluje w takim razie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
duska napisał:

Slabszy, to trzeba go wysmiac, wyszydzic? To jest wasza pomoc?
Gratuluje w takim razie.


Ewolucja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
duska napisał:
Wlasnie tak tu jest, nie znasz czlowieka, ale od razu wiesz, ze jest glupi i z niczym sobie nie poradzi. Na starcie traktowac wszystkich nowych jak debili, niech wiedza, ze to nie raj?
NIech sie przyzwyczaja, ze zamiat pomocy dostana kopa w doope.
Czy czasem czytacie samii siebie, czy to tylko ten ciagly jad sie wam juz tak saczy chronicznie? I klikacie co tylko do glowy przyjdzie?
Slabszy, to trzeba go wysmiac, wyszydzic? To jest wasza pomoc?
Gratuluje w takim razie.





Super jeśli to właśnie ty jesteś matką Teresą to ja mam 10 -u takich słabszych i nie zorientowanych podaj adres,zaczepią się chłopaki u Ciebie

a po drugie poczytaj sama siebie czyż nie o to chodzi by zmusić kogoś do tego aby się jak najwięcej zorientował co i jak się z czym je by uniknąć rozczarowania wielokrotnie tracąc ostatni grosz ,który pożyczyli w prowidencie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Agnieszka !!!!
(agnes7336)
Wiking
kiedys slyszalam ze w calym piekle nie ma tyle nienawisci co w sercu zdradzonej kobiety,ja uwazam ze wcalym piekle nie ma tyle nienawisci co na forum Moja Norwegia... kazdy watek jest okazja by zponiewierac drugiego czlowieka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
Paweł taki tam
(Wujekdobrarada)
Początkujący
agnes7336 napisał:
kiedys slyszalam ze w calym piekle nie ma tyle nienawisci co w sercu zdradzonej kobiety,ja uwazam ze wcalym piekle nie ma tyle nienawisci co na forum Moja Norwegia... kazdy watek jest okazja by zponiewierac drugiego czlowieka...




Nie, to najlepsze satyryczne forum jakie widziałem .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok