Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Solomun . Radosław Rutkowski Wiesiek Naruk Karolina Ziemba Marcin Chojecki Małgorzata Sasin Łukasz Nakonieczny (2701 niezalogowanych)
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
uspokój sie dziadek..... : )
tego nie da sie przełozyc na lekcjach teorii, to trzeba poczuc.....
minus 25, kurwesko silny i mrozny wiatr, cisnienie ze strony spedycji, telefony od oczekujacego na cargo klienta, zachowanie sie szefa, koszty własne, czas jazdy,pracy, zakąłdanie łancuchów w mokrych rekawicach, itd........
Mnie tez nikt nie tłumaczył, nie było nawet MN.....
a mimo wszystko dałem/daje rade : )
życie dziadek, zycie jest najlepszym nauczycielem i ty to powinienes wiedziec lepiej odemnie.....
ps: powiem ci tak > tej zimy, ani razu nie zakładałem łancuchów!
Fart czy dobrze wykorzystywane doswiadczenie (?)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
marianek73 napisał:tego nie da sie przełozyc na lekcjach teorii, to trzeba poczuc.....

PYSZCZYSZ i tyle ...
---
Zacząłeś pisać , że Facet z pomocy zrobił błąd w Pomocy , a teraz pieprzysz o doświadczeniu ...!
---
Weź się zastanów ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
gabriel napisał:
marianek73 napisał:tego nie da sie przełozyc na lekcjach teorii, to trzeba poczuc.....

PYSZCZYSZ i tyle ...
---
Zacząłeś pisać , że Facet z pomocy zrobił błąd w Pomocy , a teraz pieprzysz o doświadczeniu ...!
---
Weź się zastanów ...


jestes naprawde taki głupi, czy tylko udajesz?
ciagle nie widzisz gdzie jest problem.....(?)
kiedy kamera pokazuje akcje od tylu, widac,ze samochód Naf sciaga na pobocze(do barierki), co powoduje to samo z autem holowanym (napieta lina)!
reszty juz nie bede komentował....
Głupek z Naf powinien wjechac 50/70m dalej, rozłozyc tzw. łapy i wciągarką pomalutku wciagac zestaw, przy delikatnej pomocy kierowcy w łotwy (niski bieg i mało gazu), tak zeby auto szło po lini prostej!
przede wszystkim "ruski" powinien miec załozone łancuchy, których tam nie zauważyłem....
naf i owszem na łancuchach,ale to, jak sie okazało było za mało....
Ale czemu sie dziwic, kiedy viking i naf nastawia sie tylko na szybkie łojenie kasy na intenationalach, wciagając ich pod górke i kasowaniu min 6tys nok......
ps: połowa kierowców z poza norge nie ma pojecia jak zakładac łancuchy, ma zawieszone wymagane 7 szt, ale co z tego kiedy wszystkie porwane, albo w innym rozmiarze......
A potem tak to sie konczy jak widac na załączonym obrazku.....
SV powinien to kontrolowac, ale łatwiej im otworzyc znaki i jebac za przeładowane auta, czasem o 1 tone......
Mnie ostatnio 3mali 5h za przeładowaną przednią os o 450kg......
a w tym czasie przejechało 30szt "ruskich" bez łancuchów i czesto na letnich/ŁYSYCH oponach!
Ot taki norweski porządek...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
549 Postów
Grzegorz K
(Grzes203)
Wyjadacz
marianek73 napisał:

Ale czemu sie dziwic, kiedy viking i naf nastawia sie tylko na szybkie łojenie kasy na intenationalach, wciagając ich pod górke i kasowaniu min 6tys nok......


A firma Falck? Nic na nich nie piszesz to znaczy że bardziej "ogarnięci"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Coś się skopiowało ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
Grzes203 napisał:
marianek73 napisał:

Ale czemu sie dziwic, kiedy viking i naf nastawia sie tylko na szybkie łojenie kasy na intenationalach, wciagając ich pod górke i kasowaniu min 6tys nok......


A firma Falck? Nic na nich nie piszesz to znaczy że bardziej "ogarnięci"?



same shit just a different color!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok