Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

szukam pracy - Norwegia

Czytali temat:
Mał-ta J ROBERT ..... Beata Rugala Monia871 Łukasz Tau Mati Bar (2594 niezalogowanych)
3 Posty
Sławomir Horbal
(slawus)
Wiking
Mam wielką prośbę , mam zamiar podjąć pracę w Norwegii w jakimś gospodarstwie ( albo stadnina koni i tp.) ale nie znam nikogo kto by mógł mi pomóc w znalezieniu takiej pracy czy ma ktoś może informację i wie gdzie potrzebują takiego pracownika ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
243 Posty

(Grubas)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
to bylo piewsze lepsze i go nie przejrzalam.ale jest duzo takich ogloszen gdzie nie wymagaja norweskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Może Tu coś znajdziesz :
www.landbrukstjenester.no/
a w tej zakładce złożyć własną ofertę ...
www.landbrukstjenester.no/Legg-inn-stillingsannonse/cid/11776/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Sławomir Horbal
(slawus)
Wiking
Tylko jest taki problem ,że ja ni w zą nie rozumiem nic w języku norweskim i potrzebowałbym kogoś kto by mi nagrał robotę i zakwaterowanie bo sam to sobie nie poradzę a język angielski nic tu nie pomoże .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...i

kogos,kto

by mi dupe podtarl...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Sławomir Horbal
(slawus)
Wiking
Prosiłbym o jakąś pomoc w tym temacie a mało inteligentne wpisy kogoś takiego jak brzydal proszę zachować dla siebie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
slawus napisał:
Prosiłbym o jakąś pomoc w tym temacie a mało inteligentne wpisy kogoś takiego jak brzydal proszę zachować dla siebie .
I tu się z Tobą nie zgodzę ...
PONIEWAŻ...BRZYDAL zawsze pisze WŁAŚNIE INTELIGENTNIE i dlatego przez większość jest niezrozumiały ...
---
Jednak w tym przypadku pomogę tobie zrozumieć Brzydala ...
---
Ja podałem tobie stronę jak najbardziej Rolniczą taką gdzie można sobie samemu nagrać LEGALNĄ i bez pośredników pracę w Rolnictwie Norweskim ...
---
BAaaaa.... jest nawet strona , gdzie bezpłatnie możesz złożyć swoje CV ... ,
i odbierać je będą przede wszystkim Rolnicy , którzy potrzebują takich czy też innych pracowników ... .
---
A ty piszesz , że NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁEŚ ...!!! UPS ... a dlaczego tak twierdzisz !? .
---
Przecież jest dostępny TRANSLATOR ... wpisz /skopiuj i tłumacz sobie powoli ... przy okazji będziesz się uczył języka ...chociażby pisanego ... to bardzo dużo .
---
Samo CV możesz przesłać po angielsku ... a nuż trafisz na kumatego Bambra który właśnie ciebie Najmie ... kto to wie ...dopóki się nie spróbuje ...
---
Ja i większość z Nas na Forum , nie podamy tobie namiarów na Polaków ... ,bo Oni działają w większości Nielegalnie na czarno ...
---
Rolnictwo to nie budownictwo , gdzie jest multum Ludzi i firm pośredniczących , tu w większości idziesz do zwykłego rolnika / NIEZWYKŁY to On jest jedynie , że Norg i Ma duży areał , jak na Polskie realia / .
---
I tu rozpoczyna się rola Brzydala ... On bowiem napisał LOGICZNIE I RZETELNIE ...!
skoro nie potrafisz wykonać zwykłej czynności jak napisanie CV i znalezienie samemu pracy , to potrzebna jest tobie również i..." pomoc do podcierania DUPY..." . Znaczy do wszystkiego trzeba ciebie w Norge prowadzić za rączkę ..
---
A w rolnictwie Norweskim TAK SIĘ NIE DA ...
---
No dość tego mędrkowania ...
---

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Andrzej K.
(Robot_nick)
Wiking
Gabriel, z jednej strony bywasz irytujący z niektórymi postami (szczególnie z ich graficzną postacią i interpunkcją) ale z drugiej to podziwiam Ciebie i Twoją cierpliwość do takich matołków )))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok