Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nav odmowił Ci rodzinnego ,prosze o kontakt - Norwegia

Czytali temat:
darek d Karolina . miroslaw smaglinski Ania R tomasz gajda aabbccdd Fajny tato Jolka57 (2869 niezalogowanych)
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
Proszę o kontakt osoby ktorym nav odmowił wypłaty rodzinnego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
potrzebuje pomocy w napisaniu w jezyku norsk pisma do navu
zastrzegam pismo bedzie "mocne" i zależy mi na dosłownym tłumaczeniu
wiadomo że odpłatnie
ps
mam pytanie : czy to prawda ze pedałom w norkowni ,ktorzy adoptowali dzieci przysłujuje zasiłek rodzinny ?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
crazy chris napisał:
potrzebuje pomocy w napisaniu w jezyku norsk pisma do navu
zastrzegam pismo bedzie "mocne" i zależy mi na dosłownym tłumaczeniu
wiadomo że odpłatnie
ps
mam pytanie : czy to prawda ze pedałom w norkowni ,ktorzy adoptowali dzieci przysłujuje zasiłek rodzinny ?????

Po pierwsze, nie pedalom, tylko gejom.
Rodzinne przyznawane jest na dzieci do 18 roku zycia, wiec jesli gej lub lesbijka, lub ateista, muzumanin, katolik, bialy, rozowy, czarny adoptowal dziecko, to naleza sie swiadczenia.
Po drugie, "mocnym pismem" nic nie zdzialasz Trzeba napisac PROSBE O PONOWNE ROZPATRZENIE SPRAWY, i napisac ze zaszla pomylka, doslac odpowiedni dokument, w twoim przypadku zaswiadczenie o wspolnym zameldowaniu z dzieckiem, jego matka w PL.
A za "mocne pismo" to mozesz miec zaraz sprawe w sadzie hahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
właśnie o tą sprawe w sądzie mi chodzi
reszte procedur znam
pytanie było czy pedały mogą w norkowni adoptować dzieci ,a coza tym idzie dostawać benefity ??
hilton pozwolisz że bede nazywał rzeczy po imieniu
ale dzięki za rade
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
crazy chris napisał:
właśnie o tą sprawe w sądzie mi chodzi
reszte procedur znam
pytanie było czy pedały mogą w norkowni adoptować dzieci ,a coza tym idzie dostawać benefity ??
hilton pozwolisz że bede nazywał rzeczy po imieniu
ale dzięki za rade


Odpowiedz na to pytanie dostales w moim poprzednim poscie.
A jezeli chodzi o nazywanie rzeczy po imieniu, to nazywaj , tylko najpierw dowiedz sie o co chodzi Rodzinne jest NA DZIECKO, NA JEGO POTRZEBYnp. majtki, gume do zucia, olowek, ksiazke.
Jesli lesbijka lub gej adoptuje to temu dziecku wedlug ciebie nie nalezy sie benefit o nazwie "rodzinne"?

Po tym co piszesz, wnioskuje ze juz masz wymarzony prezent dla siebie, a nav ci kasy nie wyplacil i dopadl cie "wkurw"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
Hilton napisał:
crazy chris napisał:
właśnie o tą sprawe w sądzie mi chodzi
reszte procedur znam
pytanie było czy pedały mogą w norkowni adoptować dzieci ,a coza tym idzie dostawać benefity ??
hilton pozwolisz że bede nazywał rzeczy po imieniu
ale dzięki za rade


Odpowiedz na to pytanie dostales w moim poprzednim poscie.
A jezeli chodzi o nazywanie rzeczy po imieniu, to nazywaj , tylko najpierw dowiedz sie o co chodzi Rodzinne jest NA DZIECKO, NA JEGO POTRZEBYnp. majtki, gume do zucia, olowek, ksiazke.
Jesli lesbijka lub gej adoptuje to temu dziecku wedlug ciebie nie nalezy sie benefit o nazwie "rodzinne"?

Po tym co piszesz, wnioskuje ze juz masz wymarzony prezent dla siebie, a nav ci kasy nie wyplacil i dopadl cie "wkurw"

ja sobie prezenty sam robie i nie potrzeba mi do tego navu
moje cory też mają prezenty
młodsza dostała quada ,a starsza skuter pod choinke
no może nie pod ,bo choinka była za mała ,ale mają
ja nie potrzebuje navu by moje dzieci miały wszystko
wiesz co mnie wqrwiło ? to że moje dzieci są traktowane jako druga kategoria ludzi !!!
bo ja jestem rozwiedziony i nie mieszkam z dziecmi ,to moim dzieciom nie nalezy sie benefit
znaczy ze moje dzieci nie są moimi ???
kto zdrowy na mozgu ?? po rozwodzie mieszka z EX ???
pytam KTO ???
jak sam napisałeś benefity są dla dzieci ,a oni karzą dzieci zato ze ich stary rozwiodł się z ich mamą
i wiesz co mnie jeszcze wqurwiło ??
zapłaciłem ponad 100tyś podatku na pierdolonych czarnuchow ,ciapatych i w dupe jebanych pedałów !!!! to mnie wqrwia !!!
bo gdyby ten szmal poszedł na domy dziecka ,czy inne porzyteczne sprawy ,to nawet bym nie mrognoł okiem ........
ale ja jestem sponsorem ćpunów,alkoholików i innego robactwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
crazy chris napisał:
Hilton napisał:
crazy chris napisał:
właśnie o tą sprawe w sądzie mi chodzi
reszte procedur znam
pytanie było czy pedały mogą w norkowni adoptować dzieci ,a coza tym idzie dostawać benefity ??
hilton pozwolisz że bede nazywał rzeczy po imieniu
ale dzięki za rade


Odpowiedz na to pytanie dostales w moim poprzednim poscie.
A jezeli chodzi o nazywanie rzeczy po imieniu, to nazywaj , tylko najpierw dowiedz sie o co chodzi Rodzinne jest NA DZIECKO, NA JEGO POTRZEBYnp. majtki, gume do zucia, olowek, ksiazke.
Jesli lesbijka lub gej adoptuje to temu dziecku wedlug ciebie nie nalezy sie benefit o nazwie "rodzinne"?

Po tym co piszesz, wnioskuje ze juz masz wymarzony prezent dla siebie, a nav ci kasy nie wyplacil i dopadl cie "wkurw"

ja sobie prezenty sam robie i nie potrzeba mi do tego navu
moje cory też mają prezenty
młodsza dostała quada ,a starsza skuter pod choinke
no może nie pod ,bo choinka była za mała ,ale mają
ja nie potrzebuje navu by moje dzieci miały wszystko
wiesz co mnie wqrwiło ? to że moje dzieci są traktowane jako druga kategoria ludzi !!!
bo ja jestem rozwiedziony i nie mieszkam z dziecmi ,to moim dzieciom nie nalezy sie benefit
znaczy ze moje dzieci nie są moimi ???
kto zdrowy na mozgu ?? po rozwodzie mieszka z EX ???
pytam KTO ???
jak sam napisałeś benefity są dla dzieci ,a oni karzą dzieci zato ze ich stary rozwiodł się z ich mamą

i wiesz co mnie jeszcze wqurwiło ??
zapłaciłem ponad 100tyś podatku na pierdolonych czarnuchow ,ciapatych i w dupe jebanych pedałów !!!! to mnie wqrwia !!!
bo gdyby ten szmal poszedł na domy dziecka ,czy inne porzyteczne sprawy ,to nawet bym nie mrognoł okiem ........
ale ja jestem sponsorem ćpunów,alkoholików i innego robactwa



Juz spiesze z wyjasnieniem.
Jezeli rozwiodles sie z matka dzieci, to tobie rodzinne na te dzieci sie nie nalezy. Nalezy sie matce w tym przypadku, bo to ona z nimi mieszka. Ma pelne prawo wystapic o rodzinne. A ty nie masz, bo to nie ty mieszkasz z dziecmi na codzien. Ty musisz na nie placic alimenty matce dzieci.
Twoje dzieci nie zostaly zle potraktowane. Czy twoje dzieci mieszkaja z toba w Norwegii pod jednym dachem? Jezeli nie, to nie nalezy ci sie na nie rodzinne, jak juz napisalam, nalezy sie matce. Nikt jej nie broni zlozyc wniosku.
Zamiast sie zrzymac i wyzywac, przeczytaj dokladnie zasady przyznawania rodzinnego w Norwegii Nietylko ty jestes rozwodnikiem mieszkajacym w Norwegii, ktory ma dzieci mieszkajace w Polsce z matka. ZAbiesz corki do Norge, zamelduj je u siebie, dostaniesz rodzinne i nie bedziesz placil alimentow, tylko bedziesz je dostawal.
Twoj problem poleg na tm, ze nie zrozumiales przepisow, ktore sa jasne i klarowne.

www.nav.no/Familie/Barnetrygd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Hilton napisał:...Twoj problem poleg na tm, ze nie zrozumiales przepisow, ktore sa jasne i klarowne.
www.nav.no/Familie/Barnetrygd

---
NIC TYLKO ...kałasznikow i ... po piętach ... !!! .
---
Tak trudno zrozumieć dobrą wolę Innych , łatwiej ...WYZWAĆ ...OPLUĆ ... a dopiero dużo później , wycofać się rakiem .
---

Masz plusa .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
Hilton napisał:
crazy chris napisał:
Hilton napisał:
crazy chris napisał:
właśnie o tą sprawe w sądzie mi chodzi
reszte procedur znam
pytanie było czy pedały mogą w norkowni adoptować dzieci ,a coza tym idzie dostawać benefity ??
hilton pozwolisz że bede nazywał rzeczy po imieniu
ale dzięki za rade


Odpowiedz na to pytanie dostales w moim poprzednim poscie.
A jezeli chodzi o nazywanie rzeczy po imieniu, to nazywaj , tylko najpierw dowiedz sie o co chodzi Rodzinne jest NA DZIECKO, NA JEGO POTRZEBYnp. majtki, gume do zucia, olowek, ksiazke.
Jesli lesbijka lub gej adoptuje to temu dziecku wedlug ciebie nie nalezy sie benefit o nazwie "rodzinne"?

Po tym co piszesz, wnioskuje ze juz masz wymarzony prezent dla siebie, a nav ci kasy nie wyplacil i dopadl cie "wkurw"

ja sobie prezenty sam robie i nie potrzeba mi do tego navu
moje cory też mają prezenty
młodsza dostała quada ,a starsza skuter pod choinke
no może nie pod ,bo choinka była za mała ,ale mają
ja nie potrzebuje navu by moje dzieci miały wszystko
wiesz co mnie wqrwiło ? to że moje dzieci są traktowane jako druga kategoria ludzi !!!
bo ja jestem rozwiedziony i nie mieszkam z dziecmi ,to moim dzieciom nie nalezy sie benefit
znaczy ze moje dzieci nie są moimi ???
kto zdrowy na mozgu ?? po rozwodzie mieszka z EX ???
pytam KTO ???
jak sam napisałeś benefity są dla dzieci ,a oni karzą dzieci zato ze ich stary rozwiodł się z ich mamą

i wiesz co mnie jeszcze wqurwiło ??
zapłaciłem ponad 100tyś podatku na pierdolonych czarnuchow ,ciapatych i w dupe jebanych pedałów !!!! to mnie wqrwia !!!
bo gdyby ten szmal poszedł na domy dziecka ,czy inne porzyteczne sprawy ,to nawet bym nie mrognoł okiem ........
ale ja jestem sponsorem ćpunów,alkoholików i innego robactwa



Juz spiesze z wyjasnieniem.
Jezeli rozwiodles sie z matka dzieci, to tobie rodzinne na te dzieci sie nie nalezy. Nalezy sie matce w tym przypadku, bo to ona z nimi mieszka. Ma pelne prawo wystapic o rodzinne. A ty nie masz, bo to nie ty mieszkasz z dziecmi na codzien. Ty musisz na nie placic alimenty matce dzieci.
Twoje dzieci nie zostaly zle potraktowane. Czy twoje dzieci mieszkaja z toba w Norwegii pod jednym dachem? Jezeli nie, to nie nalezy ci sie na nie rodzinne, jak juz napisalam, nalezy sie matce. Nikt jej nie broni zlozyc wniosku.
Zamiast sie zrzymac i wyzywac, przeczytaj dokladnie zasady przyznawania rodzinnego w Norwegii Nietylko ty jestes rozwodnikiem mieszkajacym w Norwegii, ktory ma dzieci mieszkajace w Polsce z matka. ZAbiesz corki do Norge, zamelduj je u siebie, dostaniesz rodzinne i nie bedziesz placil alimentow, tylko bedziesz je dostawal.
Twoj problem poleg na tm, ze nie zrozumiales przepisow, ktore sa jasne i klarowne.

www.nav.no/Familie/Barnetrygd


starsza tu już była i ma dość norwegi
nawet nie chce o niej słyszeć

ale ja to wiem i dlatego chce sprawy w sądzie
to ty nie zrozumiałaś mojego podejścia do sprawy
ale serdeczne dzieki za chęć pomocy
pytanie jest tylko jedno :? czy po rozwodzie ,dzieci przestały być moimi dziećmi ?
i jeszcze jedno ,w innym navie nie mieli problemu zem rozwiedziony ,tylko ze niemam wspolnego adresu z dziecmi ,teraz już mam ,
to teraz im rozwod przeszkadza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
crazy chris napisał:... ,w innym navie nie mieli problemu zem rozwiedziony ,tylko ze niemam wspolnego adresu z dziecmi ,teraz już mam ,
to teraz im rozwod przeszkadza

Znaczy to , że zamiast do Sądu / który i tak poprze prawo Miejscowe / lepiej udać się do innego Kraju ... /masz w tym wprawę / ... które może i mniej płaci za niewolniczą pracę ... !!!
...JEDNAK JEST , JAK NAJBARDZIEJ PRO RODZINNY ... I PŁACI RODZINNE , NAWET NA DOROSŁE DZIECI ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok