Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia promocjina S1 i EKUZ

Zamów teraz

Czytali temat:
Karol Pitek Norbert. Marcin1982IV (1156 niezalogowanych)
1 Post
Grzegorz Leszczyński
(TrasportTir)
Wiking
Czy ktoś jeszczecze wątpi że to kraj dla naciągaczy, nierobów, , kombinatorów a i baranów. Cała ta elita groszem nie śmierdzi i śmierdzieć nie będzie. W Polsce ta wyżej wymieniona grupa zginęłaby w butach , ewentualnie w pierdlu . Kraj wspierający ALKOHOLIKÓW, NARKOMANÓW, KRETACZY I NIEUDACZNIKÓW.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:32  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mankosa2
(Mankosa2)
Wiking
Szkoda tylko że NAV działa gorzej niż Polskie urzędy.
Zachorowałem na 4 miesiące, w tym czasie miałem 3 pobyty w szpitalu, podczas których miałem dwa zabiegi i jedną operację. Wysłałem stos dokumentów, oświadczenia własne, oświadczenie lekarza do każdego zwolnienia, historię zatrudnienia i dochodów od 2021 roku. Pomimo tego że NAV ma wszystkie potrzebne dokumenty od stycznia, a zacząłem chorować na początku listopada zeszłego roku, jeszcze nie rozpatrzyli mojej sprawy. Dziś dzwoniąc do NAV, dowiedziałem się, że posiadają wszystkie potrzebne dokumenty i że czas na ich rozpatrzenie( 10 tygodni od otrzymania kompletu dokumentów) już dawno minął, ale zapomnieli w tym terminie tego rozpatrzyć i sugerują żeby zadzwonić za 2 tygodnie, może do tego czasu coś ruszy. Inwigilacja, komuna i typowe państwo policyjne, gdzie bez D-nummer, Norweskiego numeru telefonu i Norweskiego konta bankowego, nie zapiszesz się nawet na siłownię. Doliczyć do tego fatalną pogodę i lato trwające 2 tygodnie, reszta to szara jesień i zima.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mankosa2
(Mankosa2)
Wiking
Szkoda tylko że NAV działa gorzej niż Polskie urzędy.
Zachorowałem na 4 miesiące, w tym czasie miałem 3 pobyty w szpitalu, podczas których miałem dwa zabiegi i jedną operację. Wysłałem stos dokumentów, oświadczenia własne, oświadczenie lekarza do każdego zwolnienia, historię zatrudnienia i dochodów od 2021 roku. Pomimo tego że NAV ma wszystkie potrzebne dokumenty od stycznia, a zacząłem chorować na początku listopada zeszłego roku, jeszcze nie rozpatrzyli mojej sprawy. Dziś dzwoniąc do NAV, dowiedziałem się, że posiadają wszystkie potrzebne dokumenty i że czas na ich rozpatrzenie( 10 tygodni od otrzymania kompletu dokumentów) już dawno minął, ale zapomnieli w tym terminie tego rozpatrzyć i sugerują żeby zadzwonić za 2 tygodnie, może do tego czasu coś ruszy. Inwigilacja, komuna i typowe państwo policyjne, gdzie bez D-nummer, Norweskiego numeru telefonu i Norweskiego konta bankowego, nie zapiszesz się nawet na siłownię. Doliczyć do tego fatalną pogodę i lato trwające 2 tygodnie, reszta to szara jesień i zima.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:27  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Pomyśleć że pracujący człowiek nie dość że musi utrzymać swoją rodzinę to jeszcze rodziny zdrowych leni. Kiedy do nich dotrze że to system jest chory? Skoro Ukraińcy w Polsce pracują a tu jeszcze nie widziałem pracującego Ukraińca to znaczy że coś jest nie tak. Jak tak dalej pójdzie to zaczną używać SI do weryfikacji tego kto może pracować a kto nie tylko kto będzie chciał przyjąć do pracy ludzi, którzy siedzieli na zasiłku latami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bajkowyskrzat
(Bajkowyskrzat)
Wiking
Jakoś nie przeszkadza wam brać Norweski barnetrygd , permittering , AAP z powodu choroby , fanatycy ? Przeszkadza wam rencista , emeryt ? Czy tylko w Polsce przeszkadzał wam rencista, emeryt , program 500+ a teraz 800+ przyznajcie się chciwi fanatycy ? A ci co teraz rozpoczęli pracę to na co później liczą jak ich zwolnią , albo wypadek , czy zachorują ??? Sknery , podatek to równanie szans , ale jeszcze ciężko wam zrozumieć gdy pazerność galopuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
598 Postów
Karol Pitek
(karol3) Online
Wyjadacz
Bajkowyskrzat napisał:
Jakoś nie przeszkadza wam brać Norweski barnetrygd , permittering , AAP z powodu choroby , fanatycy ? Przeszkadza wam rencista , emeryt ? Czy tylko w Polsce przeszkadzał wam rencista, emeryt , program 500+ a teraz 800+ przyznajcie się chciwi fanatycy ?...
Trochę odleciałeś. Szczególnie z tym emerytem.
A co do innych programów to fakt że nie są idealne.
I to działa w obie strony, Niektóre świadczenia powinny być wyższe a inne zredukowane albo zastąpione. Tyczy się i Polski i Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Przecież tu nikt nie ma nic przeciwko emerytom czy ludziom chorym! Każdego to może spotkać. Tu chodzi o cwaniaków, złodziei, którzy patrzą aby dziś… Wykorzystali SI by sprawdzić, którzy z polityków dokonali plagiatu pisząc pracę magisterską, tym bardziej proste będzie sprawdzić kto był zdrowy a kradł. Tu już nie chodzi tylko o ciapatych, ale znam wielu Polaków, którzy myślą że znaleźli sposób na życie ciągnąć socjale, mają mnóstwo wolnego czasu i tylko głupotami się zajmują, uprzykrzając życie innym, tym którzy na nich pracują. Wszyscy, którzy ciągną socjale powinni w pas się kłaniać pracującym, że im jeszcze się chce. Wielu starszych ludzi to rozumie i jak widzą że ktoś jest w pracy to przepuszcza w kolejce…
Zgłoś wpis
Oceń wpis:20  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bajkowyskrzat
(Bajkowyskrzat)
Wiking
Imigranci w Norwegii – największe mniejszości
Kraj pochodzeniaLiczba osób, 21 lutego 2024 r.
Polska111 074

I desember lå ledigheten på 3,7 prosent. Det betyr at 101.000 personer var arbeidsledige i årets siste måned, ifølge ifølge Arbeidskraftundersøkelsen fra SSB (AKU). Z tego Polacy to może 1.5 tys osób starających się o pracę Z 3 nierobów zrobicie całe pokolenia jak Tusk i jego nieroby z Pegasusa jak to niby PIS podsłuchiwał całe społeczeństwo a wyszło 500 osób podejrzanych za zgodą prokuratury przez całe 5 lat , albo sprowadzenie przez PIS tysięcy uchodźców do Polski , teraz wyszło że ponad 300 i to przez jakiś cwaniaków przestępców . Nie chce się wam lenie nawet sprawdzać własnych kłamstw i powtarzanych frazesów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
598 Postów
Karol Pitek
(karol3) Online
Wyjadacz
Nie wiadomo do czego przypiąć ten bełkot.
Ale zakładam że to wina Tuska
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jossi
(Jossi)
Wiking
Jak dziennie się przyjmowało/przyjmuje ok 100 emigrantów dzienne zza Buga to co się dziwią, że koszty wzrosły
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok