Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karol Pitek Zbigniew Karpinski Miroman Skandynaw2903@o2.pl Riggman Tomasz012 (824 niezalogowanych)
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
A my zachwyceni jesteśmy Norwegią...
To do was pajace pisowskie, "ciemne jak patelnia od spodu".
Tak, to wy, w tych postach poniżej.
Te typy o nickach Myśliwy, Iksiński, itd...
Możecie mnie...cmoknąć szczury pisowskie, he, he.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Dla mnie liczą się rezultaty. Jak Tusk kończył rządy to najbardziej powszechna stawką godzinową w Polsce było 3zł, bezrobocie wynosiło 15% a wyjazd do niemca na szparagi był przepustką do lepszego życia. Jak na razie to robią wszystko by nie doszło do budowy CPK, zamiast portu przeładunkowego w Świnoujściu będzie kolejny park narodowy (pomimo że mamy ich ponad dwa razy więcej niż Niemcy), elektrowni atomowej również nie będzie (w Niemczech jest ekologiczna a w Polsce nie). Można by dużo pisać na ten temat. Obecny norweski rząd jest najgorszym w ich historii, nic dziwnego że się tak polubili, są do siebie podobni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Z Norwegii
(Z Norwegii)
Wiking
Norwegowie nie mają pojęcia co się dzieje w Polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:14  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
xX1 nie pamietam,ani nie znam nikogo kto dostalby 3zl na godzine w latach 2007-2015,chyba,ze ty u polskiego bauera przy szparagach,albo malinach.powielasz tylko klamliwa pisowska propagande,ja pamietam Polske rozwijajaca sie,z duzymi inwestycjami,autostrady,boiska szkolne,plywalnie tego pisiory nie wymarza,sa tabliczki z datami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-6  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Francuscy i brytyjscy żołnierze juz są na Ukrainie . Olaf z Niemiec się wygadał. Czyli jednak wojna NATO z Rosją przechodzi do kolejnego etapu.


youtu.be/SB44X0yjxn0?si=tQo67KyZ7-rUSBqT
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Obejrzyj sobie odcinek kuchennych rewolucji, restauracja „długi wąż” w Przasnyszu. Właściciel jeździł Porsche, miał swój samolot a pracownicom płacił po 3zl. Inwestycje były za pieniądze z UE. W tym czasie ciągle ktoś dzwonił i się mnie pytał o pracę w Norwegii. Przez ostatnie 8 lat nikt nie dzwonił. Was, zwolenników Żydokomuny cechuje nietolerancja dla innych poglądów. W demokracji jest tak że raz rządzi lewą raz prawa strona, tak jak w USA. W Europie lewactwo się rozpanoszyło i jeśli gdzieś dojdzie do władzy prawica to krzyczą że populiści, faszyści. Posłuchaj Norwegów jak im przeprano mózgi, tu wstydzą się przyznać jeśli głosują na FRP. Tusk to koń trojański Niemiec. Dla dobrych stołków i zaszczytów sprzeda polskie interesy. Te pożyczki KPO to był mega przekręt, dzięki temu obalili rząd PiS. Europa jest skorumpowana i potrzebna jest zmiana władzy, ciągła rotacja. PiS był przy władzy tylko dwie kadencje a już wielu obrosło w piórka, potworzyły się jakieś grupy interesów. Co mówić jeśli ktoś trwa przy władzy dziesiątki lat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Martin19
(Martin19)
Wiking
Tusk sprzeda polskie lasy i fabryki za paczkę fajek. Fałszywy rudy lis ! Dziwie się tym co mieszkają za granica i to za Tuska uciekali za chlebem !! A teraz głosowali …. Hehe.. teraz będzie jak mówił kononowicz nic nie będzie .. teraz mlodzisz może kupić tablete dzień po …a energetyka do picia nie może hehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
Zły Tusk, jak nie przymierzając Morawiecki, przypisuje sobie cudze zasługi. Chociaż rządził tylko 2 miesiące bo PiS pajacował z rządem na chwilę a Duda zastanawiał się czy Kamiński i Wąsik nie powinni byli głosować. A do tego wszystko sprzeda i zablokuje budowę CPK która i tak stała. I Izera nie zacznie być produkowana w fabryce której nawet ma. I jeszcze zlikwidował bezpieczny kredyt 2% który dobry PiS obiecał tylko kasy na to nie skombinował. I tak można pieprzyć bez końca
Jedyne co, to faktycznie kolejny park narodowy zamiast portu nie jest Polsce potrzebny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Pieniądze z KPO zostały odblokowane, na podstawie zapewnień Tuska a nie konkretnych ustaw. Duża część tej sumy będzie zainwestowana w energię odnawialną - farmy wiatrowe, inwestycje będzie realizował niemiecki Simens. Jak zwykle pieniądze wracają do Niemiec. Gdyby rządziło PiS, na pewno Simens nie dostał by zlecenia. Korupcja, politycy na smyczach koncernów, oligarchów. Zygać się chce jak się na to patrzy. Tu nie chodzi o to czy ktoś jest za prawa czy lewa strona, ale by była ciągła rotacja, by politycy, partie nie miały czasu się rozpanoszyć, by koncerny nie pompowały kasy w pewne partie tak by były na ich usługach. Osobiście jestem za zjednoczeniem Europy a nawet w przyszłości świata, ale na pewno do tego nie dojdzie jeśli pewne państwa zawsze będą wykorzystywać innych. Na chwilę obecną to Niemcy bardziej szkodzą Polsce niż Rosja, robią wszystko by Polska była skansenem, by nie była dla nich konkurencją. Trzeba zrozumieć że dla równowagi muszą być reprezentowane poglądy wszystkich ludzi. Lewica przez to że ciągle ściąga sobie elektorat trwa przy władzy, gdyby nie miedia społecznościowe to ciężko było by do prawdy dotrzeć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Osobiście zawsze głosuje na tych, którzy reprezentują mój światopogląd, ale kibicuję tym dzięki, którym zwykłym ludziom żyje się lepiej. Nawet gdybym był mega bogaty to również bym był za jak największą średnią klasą. Co z bogactwa jeśli komuś porwą i zabija dziecko, tak było choćby z właścicielem JBB? Co to za życie jeśli trzeba się ochroniarzami i płotami otaczać, żyć w ciągłym strachu? 15 lat temu e Norwegii wystarczyła jedna wypłata by utrzymać rodzinę, dziś muszą być dwie wypłaty lub bardzo dobre dochody jednej osoby, czyli trzeba zarobić kupę kasy by przy toppskatt coś jeszcze zostało. W polityce liczą się rezultaty a nie piękne przemówienia i mydlenie oczu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok