Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Projekty mieszkaniowe w Norwegii wstrzymywane. Sprzedaż spada - Norwegia

Czytali temat:
Myśliwy (188 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Projekty mieszkaniowe w Norwegii wstrzymywane. Sprzedaż spada
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Deweloperzy budowali na potęgę ogromną ilość nowych mieszkań. Jak się wygadali ostatnio budując osiedle kilku bloków na każdym sprzedanym mieszkaniu musi być milion koron czystego zysku. To 20% wartości małego mieszkanka możnaby powiedzieć klatki na gołębie . Przez ostatnich kilka lat boomu zarobili ogromne majątki teraz schładzją rynek nie budując nowych mieszkań przy okazji skupujac działki pod Nstepne inwestycje w kolejnym cyklu. To koniec wysokich cen mieszkań za chwilę zacznie się wyprzedaż tych które stoją puste i tych których kredytobiorcy nie będą w stanie dalej spłacać. Jedynie interwencja rządu może sztucznie i celowo przedłużyć etap wysokich cen nieruchomości. W Polsce zrobił to kredyt 2%. Po uruchomieniu tego narzędzia nieruchomości zdrożały. Ciekaw jestem co wymyśli dobroduszny rząd norweski aby napchac jeszcze kasy w kieszenie deweloperów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:45  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok