Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegia jak Katar, Polska jak Japonia. Tyle wydają nad fiordami i Wisłą na jedzenie - Norwegia

Czytali temat:
Karol Pitek Zbigniew Karpinski (342 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mankosa2
(Mankosa2)
Wiking
Artykuł mocno naciągany jak dla mnie.
Mieszkałem prawie trzy lata w Szwecji i na samą żywność wydawałem miesięcznie minimum 400 euro, czasami było to nawet ponad 500. Obecnie od 3 miesięcy jestem w Norwegii i znaczącej różnicy nie widzę, średnio wychodzi mi 450 euro miesięcznie. Zaznaczam wydaję tylko na siebie, nie stołuje się w restauracjach, staram się gotować w miarę możliwości, wybieram lepszej jakości produkty, nie najtańsze i najgorsze. Mieszkałem i pracowałem wcześniej w Niemczech, Holandii i tam wydatki na żywność były, co najmniej połowę niższe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Martin19
(Martin19) Online
Wiking
ale euro w glowie zostalo....hehe.. (mieszkales.).. a wiesz jak jest na dzien dzisiejszy..?? za 4500nok nie poszalejesz z jakoscia w norwegii. o czym ty piszesz... ale OK kazdy je co chce i za ile... sa osoby co wydadza 3000nok a inna wyda 9000nok..... kto mi napisze ile tak naprawde wyda na jedzenie rodzina 2+2.. normalne jedzenie i wyjsdcie na pizze i piwko .. normalne zycie jak powinno sie zyc .. nie dziadowanie i tylko na urlop w pl pizza co wielu tak robi... a udaja zarobasow w pl ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok