Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Służba zdrowia i inżynieria: w tych branżach w Norwegii jest najwięcej ogłoszeń o pracę - Norwegia

Czytali temat:
AAA NNN Joanna Kuchnicka mart enty kasia M Morgenstern (560 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Sułtan
(Sułtan)
Wiking
Hah, zanim ktokolwiek zacznie pisać o ilości miejsc pracy najpierw powinien posprawdzać sobie te wszystkie ogłoszenia jedno po drugim i zobaczyć te wyjęte z d... wymagania. Od dwóch lat próbuje zmienić pracę na inną niż sprzątanie, ale nigdy nie chcą mnie przyjąć, bo czegoś co potrafię nie mam na papierku. Wg nich nawet na takie stanowisko jak pomocnik hydraulika albo elektryka musisz mieć skończoną bóg wie jaką szkole a najlepiej byc inżynierem i najlepiej z 10 lat wypracowanych w zawodzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Sułtan napisał:
Hah, zanim ktokolwiek zacznie pisać o ilości miejsc pracy najpierw powinien posprawdzać sobie te wszystkie ogłoszenia jedno po drugim i zobaczyć te wyjęte z d... wymagania. Od dwóch lat próbuje zmienić pracę na inną niż sprzątanie, ale nigdy nie chcą mnie przyjąć, bo czegoś co potrafię nie mam na papierku. Wg nich nawet na takie stanowisko jak pomocnik hydraulika albo elektryka musisz mieć skończoną bóg wie jaką szkole a najlepiej byc inżynierem i najlepiej z 10 lat wypracowanych w zawodzie.

Gdybyś miał firmę i szukał pracownika na stanowiskach wymienionych w artykule to po otrzymaniu np 50 cv w ciągu doby w jakie sposób dokonywałbyś selekcji? Według jakiego klucza? Może jak większość pracodawców na świecie? 1) Wykształcenie 2) Doświadczenie 3) Referencje ? Ogłoszenia to jedno i to co tam napisane. Drugie ile wysłałeś cv, z iloma poszedłeś osobiście, na ilu rozmowach kwalifikacyjnych byłeś?? O tym opowiedz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok