Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Rosnąca inflacja i olbrzymi skok cen żywności. Norges Bank stoi pod ścianą - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski mart enty N O grzegorz1234 Ka Miroman Wiesiek1961 Riggman (819 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Rosnąca inflacja i olbrzymi skok cen żywności. Norges Bank stoi pod ścianą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Tomasz012
(Tomasz012)
Wiking
Nie sluchajcie tylko Glapinskiego bo calkowity upadek bedzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kaczyński
(Kaczyński)
Wiking
Obecny wzrost inflacji to tylko i wylacznie zasluga Norges Bank ,ktory poprzez spoznione i zbyt male podwyzki stop procentowych doprowadzil do dramatycznego oslabienia sie korony ,co w efekcie zaczelo sie przekladac na znaczny wzrost inflacji importowanej.Trzeba tu jeszcze dodac ,ze slabosc korony ma odbicie w czynniku inflacyjnym z conajmniej 6-miesiecznym opoznieniem ,wiec tak naprawde dzisiejszy odczyt inflacyjny za maj to mozna powiedziec poczatki cyklu oslabiania sie korony ktory trwa do dzis.Co bedzie dalej oczywiscie nikt nie jest w stanie przewidziec ,a juz napewno nie Norges Bank ,bo jak narazie ich projekcje nawet te 3-miesieczne czy to inflacji ,czy poziomu plac ,czy korony sie wogole nie sprawdzaja ,ale jedno jest pewne ,stopy procentowe napewno pojda do gory i to jeszcze sporo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomi84
(Tomi84)
Wiking
Pracuje w banku i poziom stop procentowych waha się w granicach 4-5% dostaliśmy informacje , ze stopy mogą wynieść w najbliższych latach nawet 8-10%
Osoby , które maja zaciągnięte duże kredyty będą w D….
Ja osobiście sprzedałem swoje mieszkanie tydzien temu , gdzie kupiłem go 10 lat temu za śmieszny pieniądz wiec gotówkę jaka posiadam , pomoże mi na kupno za gotówkę mieszkania / domu w Polsce plus dobry samochod i jeszcze zostanie ładna gotowa na koncie i o to chodziło , aby uwolnić się od jakichkolwiek kredytów ,bo ida czasy , których nawet nasi praojcowie nie znali
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marcin kolonko
(noreczek)
Wiking
Kaczyński i Tomi84 jakimś dziwnym trafem piszą w takim samym stylu i w krótkim odstępie czasu. Przypadek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok