Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

NAV 14 lat błędnie interpretował prawo. Poszkodowani mogą odzyskać kilkadziesiąt tysięcy koron - Norwegia

Czytali temat:
Miroman Skandynaw2903@o2.pl Myśliwy Pawel281 Piotrek1929 Alicja27 (421 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Cóż za zbieg okoliczności .
Nav przez 14 lat okradał podatników po czym przyznaje się do winy ale prawo do ubiegania się o niesłusznie pomniejszone swiatczenia mogą ewentualnie skorygować oszukani przez państwo norweskie w ostatnich 3 latach . Można powiedzieć że nav zachowuje się jak polski przestępca ukrywający się za granicą przez 10 lat za sprawą się przedawni.
A skoro takie procedury stosuje instytucja państwowa można ją nazywać po imieniu jako zorganizowaną grupę przestępczą. I nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu to jest mafia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:70  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
,, Urzędnicy apelują, by każda osoba, której płaca została błędnie obliczona jako wynagrodzenie urlopowe, ponownie zgłosiła wniosek do instytucji...,, a skad ja np mialbym wiedziec czy naliczyli dobrze skoro tu WSZYSTKO jest tajemnica...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok