Dzisiaj piszesz że jesteś za strajkiem , a jutro będziesz pisał, o koronie norweskiej dlaczego tak nisko stoi. Bo wpływ na jej kurs będą miały również efekty tego strajku. Obawiam się że kurs 0,40 to będzie mażeniem.
3 Lat, 2 Miesięcy temu
1 NOK
Blisko Oslo S, Jernbanetorget, ale bardzo ciche mieszkanie, ponieważ okna wychodzą na podwórko. Trzecie piętro, ulica Skippergata przy kanapkach Subway. Wszystkie pokoje są umeblowane, ale mogę je wyposażyć do indywidualnych potrzeb wynajmującego. Jest pralka, zmywarka, dwie lodówki i wszystkie sprzęty. Do wynajęcia jest: duży pokój dla 2 osób / pary mały pokój dla 1 osoby Telefon: +47 486 80 127 Cena w zależności od ilości ...