Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukasz zleceń pracy? Nowe technologie przyjdą Ci z pomocą - Norwegia

Czytali temat:
MONIKA BØE mart enty N O Urszula Chochrek Miroman Remigiusz Kluska Mizio ….. Bogdan Maz Riggman Laskowski Creative (1067 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Szukasz zleceń pracy? Nowe technologie przyjdą Ci z pomocą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sawka
(Sawka)
Wiking
Witam czy jak jestem na permiteringu to mogę korzystać legalnie że zleceń nie będzie żadnych problemów z NAV
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Sawka napisał:
Witam czy jak jestem na permiteringu to mogę korzystać legalnie że zleceń nie będzie żadnych problemów z NAV


..a jak myslisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Bogdan Maz
(BMaz)
Wiking
Witam,
Szukam zlecen budowlanych, czy sa odpowiednie strony, portale gdzie mozna ewentualnie cos znalezc? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
BMar napisał:
Witam,
Szukam zlecen budowlanych, czy sa odpowiednie strony, portale gdzie mozna ewentualnie cos znalezc? Pozdrawiam


mittanbud
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Riggman napisał:
BMar napisał:
Witam,
Szukam zlecen budowlanych, czy sa odpowiednie strony, portale gdzie mozna ewentualnie cos znalezc? Pozdrawiam

mittanbud

mittanbud jest do dupy dla nowicjuszy bez kilkuletniej historii wykonanych zleceń. Sprawdzałem z 8 lat temu. Nie jest to tylko moja opinia. Teraz upadają i ostatnio znowu zaczęli wydzwaniać wciskając swoje kity, byleby im abonament płacić. Początkowe gratisowe oferty na próbę, jak zawsze wysyłają obłożone już starymi wygami. Nie idzie się przebić.
Od roku zaczął się miszmasz na rynku robót, odkąd Ukraińcy, Rosjanie i multum nowych Polaków tu zjeżdża i chce zjechać. Potencjalni klienci znowu chcą, żeby im roboty robić za pół, a nawet ćwierć darmo...
Nawet ostatnio na fb w ogłoszeniu jakiegoś bemmaningu widzę tekst.
" Elektrycy poszukiwani, atrakcyjne wynagrodzenie. 240/h"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok