Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Sąd Najwyższy zdecydował: 15 000 koron kary za nienawistne komentarze w internecie - Norwegia

Czytali temat:
Kamil Kurowski Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo G123 G-321 Lio-27 Riggman Mateusz Jarczewski (2238 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Bravo!!!!!! Ale kara powinna byc kilkukrotnie wieksza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafal Kutermak
(rafalkutermak)
Wiking
Nic dziwnego ze norwegia to kraj z najwiekszs iloscia wyrokow o lamanie praw czlowieka. Nie znosze pedalstwa i moge to swobodnie wyrazic bo gwarantuje mi to konwencja o ochronie praw czlowieka. Nieznosze pedalskiego scierwa ktore maluje po kosciolach i obraza symbole religijne. Mozecie mnie pozwac. Art. 10. - Konwencja o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności. Rzym.1950.11.04.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
rafalkutermak napisał:
Nic dziwnego ze norwegia to kraj z najwiekszs iloscia wyrokow o lamanie praw czlowieka. Nie znosze pedalstwa i moge to swobodnie wyrazic bo gwarantuje mi to konwencja o ochronie praw czlowieka. Nieznosze pedalskiego scierwa ktore maluje po kosciolach i obraza symbole religijne. Mozecie mnie pozwac. Art. 10. - Konwencja o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności. Rzym.1950.11.04.
Pajacu, a wyrażanie opinii o bajkowych symbolach religijnych, to nie prawo wolności czlowieka?
Panoszące się wszędzie i wygłaszające opinie, a wręcz nakazy i zakazy ( za cudze pieniądze, bez prawa protestu) barachło w czarnych sukienkach, gwałcące dzieci - siłą rzeczy naraża się w końcu na bunt.
Ot co. Pedale
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafal Kutermak
(rafalkutermak)
Wiking
Moze sie spotkamy. Zapraszam do siebie cwelu, to pokaze ci argument sily, a nie sile argumentow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
rafalkutermak napisał:
Moze sie spotkamy. Zapraszam do siebie cwelu, to pokaze ci argument sily, a nie sile argumentow.
Widzę, że Ty lubisz wolność słowa wyłącznie wtedy, gdy Ty ją stosujesz. Pedale Czyżby kolejne wcielenie Gacka?
Argument siły zastosuj lepiej na sobie.
Wieeesz. Głowa, ściana; I jeden szybki, z wielką mocą kinetyczną ruch jednej w stronę drugiej.
Może ten kompromis na zasadzie mojego argumentu z Twoim argumentem sily coś zdziała
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafal Kutermak
(rafalkutermak)
Wiking
Do wszystkich debili, ktorzy chca obrazac Kosciol Kataolicki lub inna religie. Obraza uczuc religijnych jest karalna art.196.A pedalstwo to ideologia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
rafalkutermak napisał:
Do wszystkich debili, ktorzy chca obrazac Kosciol Kataolicki lub inna religie. Obraza uczuc religijnych jest karalna art.196.A pedalstwo to ideologia.

Jesteśmy w Norwegii półgłówku.
Jesteś katolikiem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafal Kutermak
(rafalkutermak)
Wiking
Nie masz odwagi cwelu. Pokazalbym ci co znaczy Polak- Hetero-Katolik.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
rafalkutermak napisał:
Nie masz odwagi cwelu. Pokazalbym ci co znaczy Polak- Hetero-Katolik.
I co Ty z tego katolicyzmu wiesz?
Co mówił Jezus odnośnie relacji międzyludzkich?

Jesteś zwykłym kolejnym jątrzącym nowym nickiem na forum, pod postacią zapewne tej samej osoby.
No wypisz wymaluj Gacek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok