Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kierowcy elbili zapłacą więcej za ładowanie samochodu - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Joanna Kuchnicka mart enty N O Skandynaw2903@o2.pl Riggman (1022 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kierowcy elbili zapłacą więcej za ładowanie samochodu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Lwie Serce
(Ryszard Lwie Serce)
Wiking
Gdybym był złośliwy to aż bym rączki zacierał z radości ale ,że nie jestem to powiem tylko biedne the bile ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Ryszard Lwie Serce napisał:
Gdybym był złośliwy to aż bym rączki zacierał z radości ale ,że nie jestem to powiem tylko biedne the bile ...
Wyzsze ceny pradu,to wyzsze koszty rafineryjne,nie wiem czym sie cieszysz,ze paliwo pojdzie do gory?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Sprawdza się fakt, który wcześniej opisywałam w komentarzach , no ale może byc tak,iż Norweg będzie jeździł na wyngiel... ,a może przesiądzie się na hulajnogę,to nie żarty takie mamy czasy niestety..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
LewySierpowy napisał:
Ryszard Lwie Serce napisał:
Gdybym był złośliwy to aż bym rączki zacierał z radości ale ,że nie jestem to powiem tylko biedne the bile ...
Wyzsze ceny pradu,to wyzsze koszty rafineryjne,nie wiem czym sie cieszysz,ze paliwo pojdzie do gory?


W norwegi cala ropa czyli benzyny i oleje napedowe sa importowane. Oni rafinuja tylko kilka procent.

Norwegia sprzedaje rope nieoczyszczona w swiat a kupuje gotowe paliwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Riggman napisał:
LewySierpowy napisał:
Ryszard Lwie Serce napisał:
Gdybym był złośliwy to aż bym rączki zacierał z radości ale ,że nie jestem to powiem tylko biedne the bile ...
Wyzsze ceny pradu,to wyzsze koszty rafineryjne,nie wiem czym sie cieszysz,ze paliwo pojdzie do gory?

W norwegi cala ropa czyli benzyny i oleje napedowe sa importowane. Oni rafinuja tylko kilka procent.
Norwegia sprzedaje rope nieoczyszczona w swiat a kupuje gotowe paliwa

Nie wiem skad masz informacje,ale Norwegia ma 2 rafinerie w Lindås a druga na poludnie od Oslo jedna przetwarza 240000 barylek dziennie a druga o polowe mniej.. pl.frwiki.wiki/wiki/%C3%89nergie_en_Norv%C3%A8ge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
napisał:
Riggman napisał:
LewySierpowy napisał:
Ryszard Lwie Serce napisał:
Gdybym był złośliwy to aż bym rączki zacierał z radości ale ,że nie jestem to powiem tylko biedne the bile ...
Wyzsze ceny pradu,to wyzsze koszty rafineryjne,nie wiem czym sie cieszysz,ze paliwo pojdzie do gory?

W norwegi cala ropa czyli benzyny i oleje napedowe sa importowane. Oni rafinuja tylko kilka procent.
Norwegia sprzedaje rope nieoczyszczona w swiat a kupuje gotowe paliwa

Nie wiem skad masz informacje


Czytam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok