Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Tak źle nie było od dwudziestu lat: największa elektrownia wodna Europy Północnej wstrzymuje prace - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty N O boj fra oszlo Riggman Rob Erto (1052 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Don!
(Don!)
Wiking
To są skutki rządów durniów. Norwegia powinna posiadać rezerwową elektrownię zasilaną gazem ziemnym i po problemie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
jahu201
(jahu201)
Wiking
Cena kWh podobna do Polski, tam jednak zarabiają więcej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
czyli.......podsumowujac tematy w moja norwegia....hm! Jest tak jak pisalem rok wczesniej i 2 lata wczesniej.....i 3 lata wczesniej ale....zostalem zablokowany bo......przeklinalem a nie jest istotny sens wypowiedzi a sposob!!!! Lewacka moja norwegia baranami dazy aby dotrzymac kroku onetowi czy wp.de i to tez jest niewazne bo wazniejsze bedzie pozwolenie na nastepny marsz lgbt razem z wolnoscia zoofilow i nekrofilow i mezczyzn co stali sie kobietami w ciagu 24 godzin zeby zwyciezyc w podnoszeniu ciezarow i ,,prawdziwe,, kobiety co trenowaly 20 lat wyslac do lamusa bo juz nie zasluguja na wygrywanie fair-play ......bo....Norwegia staje sie Pakistanem.....i nie jest istotne ze baby kapia sie burkach a nie w burkini bo lament spowoduje agresje wobec imigrantow i wtedy dopiero bedzie problem multiwariatow wiec pierzmy dalej osr. i oszcz...odzierz ale cieszmy sie wolnoscia.... bo............. Norwedzy wycinaja brzozy lepiej niz Indonezja ale.....elektryczne samochody to podstawa a nie gaz i prad ktory trza sprzedac na zachod, zarcie i ropa nie drozeje a nam sie tylko wydaje bo dostajemy podwyzki w robocie co chwile......lampy naftowe nam nie potrzebne bo mamy XXI w a sredniowiecze to zabobony ale lepiej nafte juz teraz kupic bo pozniej bedzie drozsza niz zloto.....wiecie co? zaczynam kochac prepersow buha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha. zaraz mnie wykasuja ale macie instrukcje co robic dalej buha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -18  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
io500(500+)
.napusze tak jsk ci pisałem juź 2,3 lata temu
paszoł wo.! z tego portalu rasisto i homofobie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok