Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Powrót do domu na święta będzie utrudniony: Szwecja wprowadza wymóg posiadania certyfikatów covidowych - Norwegia

Czytali temat:
slawomiro furmanik iksiński igrek Jan Maryjan boj fra oszlo lilyerikson Miroman marceli243@wp.pl Onty_Ja_Gabriel_3. (770 niezalogowanych)
4 Posty
Tomasz Tomasz
(tiltomek) Online
Wiking
i Bardzo dobrze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Redaktor
Ah ci foliarze…kiedy oni zrozumieją, że to dla naszego dobra? Przecież im większy procent zaszczepionych, tym więcej nowych restrykcji, czy to tak ciężko zrozumieć?
Apeluje do wszystkich o jak najszybsze zaszczepienie się i najlepiej od razu trzema dawkami, im szybciej sto procent populacji zostanie w pełni zaszczepionych, tym szybciej paszport covidowy zastąpi nasze dowody osobiste, paszporty i wszystko wróci do normalności. Będzie można normalnie meldować się przed wejściem do sklepu, restauracji, kina czy na basen, tak jak za starych dobrych czasów sprzed pandemii. Już nie mogę się doczekać kolejnych dawek przypominających, co trzy miesiące dzięki którym będę mógł skorzystać z publicznej toalety.
A wy szury dalej snujcie o teoriach spiskowych!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
slawomiro furmanik
(slawomiro)
Redaktor
Czy wiecie lecąc do PL OD 15.12.21 będąc nie zaszczepionym muszę dokonać testu w Norwegi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
lilyerikson
(lilyerikson)
Początkujący
Zgadzam się.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(shownomercy66)
Redaktor
do zarowa086 - nigdzie nie musisz się rejestrować, wystarczy że masz smartfona i twoje życie w pełni jest rejestrowane, wszędzie i wszystko jakbyś nie wiedział ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomasz Tomasz
(tiltomek) Online
Redaktor
slawomiro furmanik
Czy wiecie lecąc do PL OD 15.12.21 będąc nie zaszczepionym muszę dokonać testu w Norwegi?

Musisz, i to zrobic ten test za 1950 koron, za każdym razem, żeby w końcu dotarło,że trzeba się zaszczepić za darmo. Ja nie chcesz sie szczepić? To płacz i płać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Andrzej J
(Andrzej7779)
Redaktor
Idź się leczyć na głowę!!!! I odrazu 5 dawkę weź
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Sławek Nowak
(slawek002)
Redaktor
musisz se zaszczepić mózg tępy baranie najlepiej 5-tą dawką
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Redaktor
HEHEHEHEHEEH

I tak w kółko.....Czy mogę to? , a mogę tamtędy?, a mogę bez????
Ach te wąsy..... najprostszych rzeczy nie kumają ale że pandemia to spisek, że covida nie ma i nie było to wiedzą.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok