Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kwarantanna wjazdowa w Norwegii: ile trwa, na czym polega i kto może zostać z niej zwolniony - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski boj fra oszlo Miroman Sareenka tedimakuch Janzaj (898 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marcin kolonko
(noreczek)
Wiking
Dopiszcie proszę jak wyglada sytuacja zaszczepionego rodzica wjezdzajacego z dzieckiem 2 letnim, 5 letnim lub np 12 letnim, bo rozumiem ze dzieci zwolnione sa z kwarantanny ale testy na granicy sa im wykonywane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
noreczek napisał:
Dopiszcie proszę jak wyglada sytuacja zaszczepionego rodzica wjezdzajacego z dzieckiem 2 letnim, 5 letnim lub np 12 letnim, bo rozumiem ze dzieci zwolnione sa z kwarantanny ale testy na granicy sa im wykonywane.
Na pewno zadzwoniłeś?
Co powiedzieli?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomasz Tomasz
(tiltomek)
Wiking
Wracałem tydzień temu z Polski do Norwegii samolotem, jestem zaszczepiony, moja odprawa trwała minute, tylko paszport i skan kodu, żadnych testów, żadnej kwarantanny, żadnych innych dodatkowych dokumentów. Ludzie zaszczepcie sie.
Pozdrowienia dla stojących w kolejkach antyszczepionkowców.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok