Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
zbigniew sieczkowski Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Wywalone Mam MałeMi Janzaj (1104 niezalogowanych)
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Liczba zaszczepionych wzrasta ... liczba zarażonych również .... co jest nie tak w tym równaniu?...ktoś wie ? ...nie?...ja też nie, jak się dowiecie dajcie znać...heheh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Sebastian napisał:
Liczba zaszczepionych wzrasta ... liczba zarażonych również .... co jest nie tak w tym równaniu?...ktoś wie ? ...nie?...ja też nie, jak się dowiecie dajcie znać...heheh

...matma się kłania!
...jest to równanie z dwiema niewiadomymi...
...i nie musisz znać tych niewiadomych,żeby to rozwiązać...
...zrozumiała osoba?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Sebastian napisał:
Liczba zaszczepionych wzrasta ... liczba zarażonych również .... co jest nie tak w tym równaniu?...ktoś wie ? ...nie?...ja też nie, jak się dowiecie dajcie znać...heheh

To tak jak z Twoimi liczbami w nicku. Niby takie wielkie, a posiadacz pusty jak bęben
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Sebastian napisał:
Liczba zaszczepionych wzrasta ... liczba zarażonych również .... co jest nie tak w tym równaniu?...ktoś wie ? ...nie?...ja też nie, jak się dowiecie dajcie znać...heheh

Szczepienie chroni przed ciężkim przebiegiem choroby i powikłaniami. Nieuku. Usuń ten post bo wychodzisz na debila.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Polkrzysiek napisał:
Również pisałem o tym że jak tylko skończą się wakacje i rozpocznie się szkoła to powrócą wszystkie stare obostrzenia z kwarantanną hotelową włącznie. Hotele w Norwegi już zacierają ręce na wieść o kwarantannie , dzięki tym obostrzeniom w tzw. martwym sezonie kasa będzie płynąć szerokim strumieniem.

To może wreszcie pomyślisz zanim napiszesz. Kwarantanna hotelowa dla podróżujących z Norwegii.
Kolejny strzał w swoje kolano Makowski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok