Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Europejskie służby zaktualizowały dane: szykują się zmiany na mapie kwarantanny - Norwegia

Czytali temat:
mart enty boj fra oszlo noregg demonquente Onty_Ja_Gabriel_3. AaniaA1234 ... marian 2321 (1317 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
marian 2321
(marian 2321)
Wiking
Witam czy do norwegi jest potrzebny test antygenowy nie jestem zastrzepiony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
marian 2321
(marian 2321)
Wiking
Ten artykuł nic nie mówi o tescie tylko o kwarantannie i dalej nie wiem czy mogę przyleciec do oslo bez testu .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
marian 2321 napisał:
Ten artykuł nic nie mówi o tescie tylko o kwarantannie i dalej nie wiem czy mogę przyleciec do oslo bez testu .Nie nie możesz i jeszcze na dodatek musisz się zarejestrować na odpowiedniej stronie norweskiej na 72 lub 48-godzin przed wjazdem.
Jednak tak proste sprawy powinieneś mieć już dawno ogarnięte, skoro masz dostęp do netu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Gabriel przestań siać dezinformacje, nie wiesz, nie jesteś pewien-nie zabieraj głosu. Lecąc bezpośrednio z Polski, która jest oznaczona kolorem zielonym, nie musisz wykonywać testu przed wylotem, jedynie po wyładowaniu na lotnisku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
marian 2321
(marian 2321)
Wiking
dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
zarowa086 napisał:
Gabriel przestań siać dezinformacje, nie wiesz, nie jesteś pewien-nie zabieraj głosu. Lecąc bezpośrednio z Polski, która jest oznaczona kolorem zielonym, nie musisz wykonywać testu przed wylotem, jedynie po wyładowaniu na lotnisku.Nie sieję żadnej dezinformacji czego dowodem jest twoja pseudo riposta.
Pytanie brzmi jasno, >nie wiem czy mogę przyleciec do oslo bez testu .<
NIE nie może przylecieć, ponieważ nikt tego i jemu podobnych, nie wypuści z lotniska bez testu.
Jeżeli sobie w polandii nie zrobi testu, a w Norge test wykaże wynik pozytywny, to zatrzymają wszystkich którzy z tym kimś lecieli a tego kogoś mogą nawet i deportować jak nie posiada stałego -F- numeru i tyle w tym temacie.
Gdybym ja leciał z takim CHAMEM / dusigroszem, który naraził by mnie na kłopoty, to OSOBIŚCIE bym go sobie wyłapał i ryja skopał!!!.
DLATEGO przestań pieprzyć i brać w obronę mundrych inakszy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Może nie jest wymagany test z Polski ale dla siebie (i innych) warto zrobić.
Na każdym lotnisku, za parę złotych i 15-20min jest wynik. Wsiadasz do samolotu pewny że nikogo nie zarazisz a po wylądowaniu też będziesz negatywny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
marian 2321
(marian 2321)
Wiking
ale jesteś zjeb szkoda gadać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok