Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

WizzAir wznawia trasy do Norwegii. Ze Szczecina polecimy bezpośrednio do trzech miast w kraju fiordów - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Swojak z PL Skandynaw2903@o2.pl (752 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stolarza
(Stolarza)
Wiking
Wiarygodność wizzara to zero
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Niech się w d …..ugryzą ,ze mnie klienta mieć już nie będą po anulowaniu dwóch rezerwacji …gdzie mimo tego wciąż można było kupić bilet na te loty ….Dziady …
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keri H
(keri103)
Wiking
Obudzili sie, jakby nie wiedzieli kiedy zaczynaja sie urlopy w Norwegii. Anulowali mi lot, to teraz mam ich w .......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Rafik71 napisał:
Niech się w d …..ugryzą ,ze mnie klienta mieć już nie będą po anulowaniu dwóch rezerwacji …gdzie mimo tego wciąż można było kupić bilet na te loty ….Dziady …

...zrozum w koncu ,ze to nie chodzi o twoje bilety,podrozowanie...domysl sie co bylo powodem...kumaty jestes,pzeciez?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
keri103 napisał:
Obudzili sie, jakby nie wiedzieli kiedy zaczynaja sie urlopy w Norwegii. Anulowali mi lot, to teraz mam ich w .......


..nie cwaniakuj...jeszcze nie raz zarezerwujesz..niskie ceny cie zacheca!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Wizzair zawiódł mnie w tym roku wielokrotnie odwołując mi loty. Mam nadzieję , że powrócą na stare trasy i zaczną się wywiązywać wobec swoich klientów. Mogli chociaż uruchomić po jednym dniu w tygodniu do w/w miast.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Bój fra Oslo ,nie jestem kumaty to tak żeby Cię dowartościować ,ale kumam to co chce i jakoś sobie z tym radzę ,nie interesuje mnie jakie były powody ,jako firma swoim postępowaniem mnie zawiodła …Ryanair tez odwołał mi lot ale po pierwsze powiadomił mnie o tym …Wiizzair mimo ze mam aplikacje a oni emaila do mnie nie zrobił tego …po drugie dostałem jakieś śmieszne punkty na później …??!! później wcale nie muszę lecieć wizzairem …Ryanair oddał mi za odwołany lot ….Zawsze uważałem wizzair za lepsza firmą niż Ryanair ale okazało się ze się myliłem ….Trudności w pandemi ??? A kto ich nie ma ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sebastian K
(Kolas)
Wiking
a gdzie Alesund !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Już nie aktualne , Wizzair właśnie anulował loty w sierpniu ze Szczecina do Stavanger.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok