Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
dezyderiusz rosa Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski Bajkowyskrzat Miroman zolzafazi Onty_Ja_Gabriel_3. nienia Blondynka99 Biulak Sani16 (1447 niezalogowanych)
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
martin82 napisał:
Po przez kody nie dalszym się logować niestety bo sam nie mogę wiec nie jest to bzdura Nooo jeżeli ty tak się logujesz jak tu piszesz, to nie ma się co dziwić iż niedajesz rady się zalogować.
KAŻDY kto pracuje w Norge Legalnie i posiada -D- numer,
AUTOMATYCZNIE NALEŻY DO NAV i SKATT !!! czy tego chce czy nie chce, oraz z automatu należy do Helsenorge!
Tylko lenistwo i chciwość nie pozwalają wam zalogować się do tych instytucji.
Owszem kody papierowe są darmowe i trudno jest się zalogować na 2- stopień, jednak normalnie można się logować na zwykłe strony, jak się na spokojnie wypełnia polecenia przy logowaniu i później już na danych stronach.
Lekarza też można sobie wybrać samemu przy -D- numerze i zwykłych papierowych kodach.
Pozostałe kody są płatne i każdy kto ma -F- numer, za te kody płaci jak za zboże, czy tego chce czy nie, tylko nie zwraca już na to uwagi i tyle w tym przy nudnym temacie, wałkowanym od niepamiętnych czasów na polonijnych forach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzys Krzys
(radwan01)
Wiking
Witam,jestem ozdrowieńcem z Polski i wjeżdżałem do Norwegi 14.06.2021 - w Gdańsku o 8.30 pierwszy test,nastepny po wylądowaniu test godz.14.30,nastepne do hotelu na kwarantannę 10 dni, i zaraz następny dzień rano godz. 10.20 następny test.Czyli widzicie 3 test w ciagu doby,nastepny mam mieć po 7 dniach kwarantanny i tak wyglada respektowanie naszych szczepionek jak i ozdrowieńców.To co piszecie jest tylko propaganda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
Słuchaj Onty_Ja_Gabriel_3 co było a nie jest .... Jest teraz tak:
www.helsenorge.no/fastlegen/om/rett-til-...ar-rett-til-fastlege
Że tobie "udało się" mając w tamtych czasach D-nummer zarejestrować się to wcale, żadna filozofia była. Mając D-nummer , stały pobyt bez limitu, ID bank, to był pryszcz.
Zaloguj, teraz jest inaczej. Nie musisz chwalić się co miałeś/-aś. Teraz jest teraz.
Z D-nummerem nie ustalisz sobie fast lege.
Personer med D-nummer har ikke rett til fastlege
Osoby z numerem D nie mają prawa do lekarza rodzinnego

Andre personer med D-nummer har ikke krav på fastlege, men derimot nødvendig helsehjelp.
Inne osoby z numerem D nie mają prawa do lekarza rodzinnego, lecz do niezbędnej opieki zdrowotnej.
Jest tak napisane jak krowa w rowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
Norwegia to nie polskie burdello prawne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
martin82 xxxx
(martin82)
Wiking
Każdy kto pracuje legalnie hm.... podejrzewam że większość ludzi pracuje legalnie wiec nie o to chodzi chodzi mi tylko o to ze norwegia nie przestrzega zasad ETA wiec jak nie posiadam f numer to nie można korzystać z wszystkich usług nav czy tez z helse nogre mozna zadzwonić jak ja i to samo odpowiedza ze nie ma takiej opcji bo dzwoniłem to po co wprowadzasz w błąd ludzi pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
martin82 xxxx
(martin82)
Wiking
To czyli dalej sami nie rozumieją co mówią każdy politi na swój rozum bierze ustawy i tak się robi chaos na przejściach granicznych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok