Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Pandemia kosztuje każdego Norwega 60 000 koron. To jednak dobry wynik na tle Europy - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan boj fra oszlo Tomasz Lenartowicz Onty_Ja_Gabriel_3. minip.70 (567 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
minip.70

25 minut temu

60 000 koron,to dla Norwega tylko kilka wizyt mniej,w Monopolowym!

Dla ciebie za to pół życia ciułania, na diecie jajeczno-parówkowej żebraku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Nie żadne 60 E3 koron!
Walka za pandemią będzie kosztować Norwegów znacznie więcej.
Całkowita izolacja, na którą postawili, przyniesie ciągniecie się pandemii w nieskończoność.
Zamiast szczepić ludzi zatrudniono macherów od kontrolowania kto od kogo się zaraził.
AstraZeneca i Johnsson złe.
Być może już pod koniec czerwca mieszkańcy Oslo będą mogli wyjechać na wakacje do Hovden.
Tak na marginesie trzymanie Polaków w karantennehotell przez 9 dni aby ich później odesłać do Polski to już zdrowe przegięcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Tomasz Lenartowicz

3 godziny temu

Nie żadne 60 E3 koron!
Walka za pandemią będzie kosztować Norwegów znacznie więcej.
Całkowita izolacja, na którą postawili, przyniesie ciągniecie się pandemii w nieskończoność.
Zamiast szczepić ludzi zatrudniono macherów od kontrolowania kto od kogo się zaraził.
AstraZeneca i Johnsson złe.
Być może już pod koniec czerwca mieszkańcy Oslo będą mogli wyjechać na wakacje do Hovden.
Tak na marginesie trzymanie Polaków w karantennehotell przez 9 dni aby ich później odesłać do Polski to już zdrowe przegięcie.

BUHAHAHAHAHAH

Następny geniusz!!! Einstein przy tobie to neptek!!!!
Co tu robisz? powinieneś zasiadać w parlamentach, radach światowych itp.
Marnujesz się tutaj!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Jak dobrze że ja Norwegiem nie jestem ...załamał bym się gdyby moje 60tyś poszło by w pizd...hehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Sebastian napisał:
Jak dobrze że ja Norwegiem nie jestem ...załamał bym się gdyby moje 60tyś poszło by w pizd...hehehe


....co za różnica przecież to z twoich podatków...hmm.?..jesteś Polakiem zapewne?...czy polski rząd już ogłosił ile każdy obywatel zapłaci za pandemię?..pewnie nie z wiadomych wzgledow.....ale nawet gdyby to jeżeli bedzie to kwota około 6 tys. zł ...to proporcjonalnie do zarobków tyle samo co w Norewgii...trzymaj kciuki i pośladki ,żeby nie było więcej.........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok