Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Norwegia powołuje komisję. Zbada, czy należy szczepić AstraZenecą - Norwegia

Czytali temat:
waza waza Jerzy Marciszewski mart enty Miroman Eugeniusz Węzeł Onty_Ja_Gabriel_3. Dawid071302 (844 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegia powołuje komisję. Zbada, czy należy szczepić AstraZenecą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Tranem szczepcie jak się boicie Zenka Astry....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
A w Norge przed lipcem, to można liczyć na jakakolwiek szczepionkę na chińskiego wirusa czy trzeba będzie do PL lecieć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Guru napisał:
A w Norge przed lipcem, to można liczyć na jakakolwiek szczepionkę na chińskiego wirusa czy trzeba będzie do PL lecieć?
Kogo pytasz "patryjoto" ? Leć nawet do Burkina Faso
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Grzegorz Janikowski

11 godzin temu

A w Norge przed lipcem, to można liczyć na jakakolwiek szczepionkę na chińskiego wirusa czy trzeba będzie do PL lecieć?

makoski!!!! niezła fota tym razem, widać że lubisz czasopisma dla "panów"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tabmoc Al Throm
(joshua)
Wiking
Rzadkie??? To jest chyba zart jakiś. Ludzie zaczynają po tych szczepionkach umierać. Zrobili nam nieźle kuku.
Moja mama sparaliżowana, ledwo mówi, nie widzi na oko, ojciec nie moze chodzić, tesciu nie może chodzic jak mój ojciec, tesciowa problemy z zachowaniem równowagi, ciocia szpital i problemy z płucami...
Wszyscy byli zdrowi zanim nie zostali zaszczepieni....
Teraz jeszcze dzieci będą szczepić a tu się okazuje że 99,99 procent szczepionki to.....grafen.
No żesz....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok