Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Spotkanie z dziećmi w Polsce a kwarantanna hotelowa po powrocie do Norwegii. Urząd wyjaśnia wątpliwości - Norwegia

Czytali temat:
zbigniew sieczkowski Pawel Syga robert zielinski Joanna Kuchnicka mart enty N O Miroman Madoniok Sareenka kuba_- (1654 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin ...
(MrTime)
Wiking
Witam, może to głupi czas ale chciałbym wynieść się do Norwegii... Mam meldunek... W tej chwili jestem w Polsce... Na co muszę się przygotować przekraczając granice...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...na natychmiastowy powrót lub kwarantanne..pod warunkiem ze masz aktualna umowe o prace
...osobiscie odradzam jskiekolwiek przemieszczanie
.zaczekaj do lata
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
W R
(black)
Wiking
Witam. Mam prośbę. Może ktoś z forumowiczów był już na hotelowej kwarantannie w Oslo i opisze zainteresowanym jak to wygląda w praktyce. Czy hotel jest wyznaczany przez służby graniczne, jak z podróżą do hotelu. Czy na test potrzebne jest skierowanie. Im więcej informacji, tym oczywiście lepiej. Z góry dziękuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Albercik Polonus
(Albercik321)
Wiking
Powrót do NO dziś w nocy, trochę trwało,ale w miarę profesjonalnie,jedyny problem z dokumentacja że dzieci w PL ale można to było zrekompensować innymi dokumentami.Wyjazd do PLprzed 13.03
Testy PL i na granicy.

Kwarantanna w domu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
zbigniew sieczkowski
(gorilla907)
Wiking
Hejka numer personalny masz staly czy tymczasowy?były problemy na granicy w obie strony?chodzi mi o Szwecja?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Mariusz844 P
(Mariusz844)
Wiking
Do hotelu trafiasz zaraz z lotniska busem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Albercik Polonus
(Albercik321)
Wiking
Zbigniew,jeśli mnie pytasz to nr stały,z tymczasowym jest problem, taką odpowiedź uzyskaliśmy od policji,przyczym każdy jest rozpatrywany indywidualnie,do PL jechałem w Grudniu więc nie mogę służyć pomocą,wiem tylko tyle ,że znajomych zawracali i jechali przez Niemcy.Przepisy przepisami a kontrolerzy i tak zrobią jak zechcą,Ci co testują na granicy powiedzieli mi że hotel to bzdura jeśli masz własne lokum udokumentowane,więc trudno się ustosunkować do czegokolwiek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok