Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Bilety lotnicze za 10 koron? Analitycy: latem rozpocznie się wojna cenowa o pasażerów w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Wywalone Mam (1373 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
halina hansen
(ina48)
Wiking
Mnie z ubieglego roku nie zwrocili za bilety i mialam zaplacona dodatkowo gwarancje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
minip.70 napisał:
Na sajmpierw,niech mi oddadza moje KaszPonty - dziady Norwegianowe!
Na sajmpierw... JPRDL... To już pięciolatek poprawniej się wypowiada...

A przed chwilą wspominałaś o dziecinadzie innego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Takich bzdur jeszcze nie czytałem. Serio
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Event201 napisał:
[quote]Ceny pewnie i będą atrakcyjne, ale tylko zaszczepieni i z "paszportem" będą mieli wstęp na pokład. W taki oto cwany sposób, wymuszą dziabanie preparatem szczepionko-podobnym (który wciąż jest w fazie testów) na kolejnej grupie ludzi. Od początku zastanawiam się, co w tych "szczepionkach" jest takiego, że na siłę chcą wszystkich "wyszczepić" i to na całym Świecie, bo moim zdaniem nie tylko o biznes tu chodzi... Nanochipy? Technologicznie jest to zupełnie prawdopodobne, jeśli już około 10 lat temu naukowcy chwalili się łączeniem pojedynczych atomów grafenu w złożone konstrukcje i mechanizmy.[/quo

....buhahhahubahhhaaa
..bedą czopować ,powiadasz?
...wydawało sie ze az tak gupi nie jesteś,tylko nawiedzony....a jednak....
...egzorcysta się kłania....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Gargamelu..za te brednie o chipowaniu powinieneś dostać ze 100 łapek w dół...są i tak litościwi dla ciebie...już zamawiam egzorcyste...pod jaki adres ma podejść?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
AGENDA 2030
EVENT 201
a ten szmatlawy portal zamienia plusy na minusy
a gey z oslo ma tu etat nadwornego klauna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 51  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
a niech sobie banuja pies ich je....l
prawdzie nie mozna dac bana ona zawsze zwycieza predzej czy pozniej
a bycie systemowa prostytutka zawsze konczy sie tak samo prostytutka po wykorzystaniu zostaje zutylizowana przez systemowego alfonsa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 87  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Gargamel...
Pewien rys wyróżniający tych wszystkich: Makowski, Jachu, Agenda, Nyga, Event201, Gargamel, Don Corleone, Cesarz Kaligula i jak tam jeszcze?/? Jakieś trudne do wyraźnego określenia i zdefiniowania... Niekończący się festiwal żenady. Masz uporczywe zaburzenia urojeniowe. Zastanawiam się jak bardzo trzeba być samotnym, zakompleksionym by wymyślać kolejnego „wyimaginowanego przyjaciela?” (JM) To już nawet nie jest śmieszne. Takim ludziom powinno się odcinać internet. Sam wpędzasz się w choroby psychiczne. Rób coś z tym facet bo sam sobie krzywdę robisz!
I przestań już wszystkich molestować tymi +/- Na czole możesz sobie te plusy, minusy postawić, to i tak nic nie zmieni...
Bierz leki!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Nad nanotechnologią już od dawna pracują, ale każda nowa technologia jest parszywie droga. Putinowi by dzięgów nie starczyło by każdemu Rosjaninowi takiego nanochipa zaaplikować, a co dopiero robić to na światową skalę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok