Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Piotrus Pan Zbigniew Karpinski mart enty N O boj fra oszlo Tomasz Lenartowicz Miroman Sylwia1807 Michal99 (3107 niezalogowanych)
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
sorry. Sancho Panso raczej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -18  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
i ponawiam. wypierdalaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Wszędzie zwracają uwagę za maski, wiele sklepow je daje, a by ludzie pracujący razem nosili maski nie ma sensu, korzystają razem z toalety, kantyny itd. Dzięki tym maskom, dezynfekcji rąk praktycznie nie byłem przeziębiony w tą zimę. Korona z nami pozostanie i będziemy ja traktować podobnie jak grypę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Problem z nierozumienia Norwegów wynika ze słabej znajomosci języka i powierzchownej znajomosci. Pewnie mało gdzie można doświadczyć takiej dyskryminacji jak tu, tylko jak pozna się bliżej Norwegów to można się dowiedzieć ze to nie dyskryminacja tylko ogromny sceptycyzm. Wystarczy spojżeć ile czasu zajmuje tu wprowadzenie nowego produktu na rynek, dopiero jak kilku odważniejszych sąsiadów coś kupi i powie ze dobre to produkt się przyjmie w tym kraju. Ale jest druga strona medalu, jeśli ktoś lub coś zyska ich zaufanie (co jest bardzo trudne) to ciężko je stracić. Tak czy owak, jeśli jest się u kogoś gościem to się go nie krytykuje i należy się gospodarzowi szacunek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
G W
(Obcyx)
Wiking
Niedługo trzeba będzie płacić za oddychanie na terenie Oslo.
Imbecyle!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
no.....i o czym tu dalej mozna pisac.Niech ktos mi podpowie jak to mozliwe zeby byc az tak......GLUPIM .....zastanawiam sie jaki proc popiera drastyczne podwyzki pradu....zapewne 80 proc.......durniow.Jesli kiedys zapytam o droge juz wiem, ze mine osmiu Norkow bo Ci zapewne nie wiedza nawet co to jest droga .....a dwoch pozostalych jest szansa, ze wskaza mi przynajmniej kierunek. I ostatnie do nich pytanie; Dlaczego ukladacie kawaly o glupich Szwedach????Po co tak daleko siegac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
.kawały o Szwedach?
...kto w takim razie opowiada kawały o Rosjanach,Żydach??
...a kto o Polakach???
...niestety głupi zawsze będzie szukał jeszcze głupszego od siebie,żeby ,,zagłuszyć,, własną głupotę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Wcześnie rano zablokowano mi konto, choć nie napisałem nic brzydkiego, czy niestosownego. Teraz znów mogę się zalogować. Od czego to zależy, nie wiem - może od temperatury na zewnątrz? Dodam jeszcze, że chyba tylko mnie obowiązują limity postów - zdaje się, że max "4". A teraz pytanie do zarządzających tym portalem - dlaczego użytkownik "RafalC75" nie został jeszcze zbanowany za wulgaryzmy i obrażanie forumowiczów??! "boj fra oszlo", fąfel Kuchnickiej też się kwalifikuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Słowianin Polak napisał:
fąfel Kuchnickiej też się kwalifikuje.
Znow moj fan. Kolejne pseudonimy Makowskiego...to moze juz psychofan??
Chcesz ze mna porozmawiac? Zadzwon, przyjedz, napisz. Bez popisywania sie publicznie.

Słowianin Polak napisał:
fąfel
Co to znaczy?

Słowianin Polak napisał:
Wcześnie rano zablokowano mi konto, choć nie napisałem nic brzydkiego, czy niestosownego. Teraz znów mogę się zalogować. Od czego to zależy, nie wiem - może od temperatury na zewnątrz? Dodam jeszcze, że chyba tylko mnie obowiązują limity postów - zdaje się, że max "4".
Ile kont nie otwierasz, tyle masz problemow.
Co ciekawe TYLKO ty!
Najpierw bylo ze nie widac postow.
Potem ze pojawiasz sie i znikasz.
Teraz ze temperatura na zewnatrz.....

Kilkanascie dni temu wznieciles na tym forum HISTERIE o jak to zwales "lapki gora lapki dol" Wtedy wrzeszczales ze to forum zmienia, potem ze ja i ktos tam jeszcze, nastepnie dluugi czas ze dajesz plus, wychodzi minus, teraz znow ze to moderator..
Zastanow sie. Za WSZELKA cene chcesz byc wiarygodny, ale nie jestes bo przez ten czas tu jak zmieniasz te konta jak oszalaly, zbyt krotko myslisz nad tym gdzie robisz blad.
Nie widzisz ze z kolejnego konta ZNOW prowadzisz monolog? NIKT nie odpowiada na twoje posty. Sprawdz ilu uzytkownikow jest na tym forum. Z najprostszego rachunku prawdopodobienstwa co wychodzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Nie czytam tych twoich bzdur. Jako przykład tylko podam, bo to się dzieje każdego dnia, ale wtedy aż mi ręce opadły - zapomniała jak niedawno sama sobie z -20 polubień zrobiła w jednej chwili +20? Pycha kroczy przed upadkiem ! Co tam plus czy minus. Tak się dowartościowujesz? Nikt cię tu nie lubi i dobrze o tym wiesz ! Wszystkim bluzgającym tu hejterom (twoim fąflom) z minusów robicie plusy a racjonalnie myślących ludzi ośmieszacie, wyszydzacie od wioskowych, czy jak już nic innego nie możecie zrobić, to banujecie ?!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok