Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Piotrus Pan Zbigniew Karpinski mart enty N O boj fra oszlo Tomasz Lenartowicz Miroman Sylwia1807 Michal99 (3109 niezalogowanych)
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Chyba trafiłem kogoś na wieloletnim n zasiłku? Nawet po polsku trochę umie. Inteligent.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Mikser na plecach ? Skąd ty jesteś człowieku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
I odwracanie polubień przez moderatora. Lewacki standard. Muł, dno i wodorosty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Wyzywanie od chamów i buraków świadczy o pochodzeniu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
W pewnym sklepie z materiałami budowlanymi powiedziano mi 2 razy (na 4 osobne wizyty), abym założył kaganiec. Ja na to - przecież nie ma takiego wymogu, zachowuję dystans 1m a w sklepie prawie nie ma ludzi oprócz personelu. Odpowiedź - mamy teraz nowe prawo. Rozejrzałem się dookoła a reszta personelu gaworzy i swawoli sobie bez masek. Nie, nie użyję maski. Obróciłem się na pięcie i wyszedłem. Nie dam się poniżać. Przecież tu nie chodzi o jakiegoś świrusa tylko o testowanie "bydła" i zniewolenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Ok ,ale nie na temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Słowianin Polak napisał:
W pewnym sklepie z materiałami budowlanymi powiedziano mi 2 razy (na 4 osobne wizyty), abym założył kaganiec. Ja na to - przecież nie ma takiego wymogu, zachowuję dystans 1m a w sklepie prawie nie ma ludzi oprócz personelu. Odpowiedź - mamy teraz nowe prawo. Rozejrzałem się dookoła a reszta personelu gaworzy i swawoli sobie bez masek. Nie, nie użyję maski. Obróciłem się na pięcie i wyszedłem. Nie dam się poniżać. Przecież tu nie chodzi o jakiegoś świrusa tylko o testowanie "bydła" i zniewolenie.

Jednego jeszcze zapomniano Ci w tym sklepie powiedzieć.
Mianowicie

- Wypierdalaj "zniewololny" pajacu ze swoimi wysrywkami. Takie rzeczy robi się w ubikacji. )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Powiedział co wiedział. Z takimi srulami mamy tu do czynienia na co dzień na tym anty-Polskim pseudo informacyjnym portalu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Słowianin Polak napisał:
Powiedział co wiedział. Z takimi srulami mamy tu do czynienia na co dzień na tym anty-Polskim pseudo informacyjnym portalu.

MAMY SRAMY. Jakie My? Mowisz do swoich fejków, fejku? Co to znaczy my gówniarzu?
Don Kichocie naszych czasów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -17  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok