Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szwecja zamyka 19 przejść granicznych z Norwegią: surowy zakaz wjazdu przedłużony do końca marca - Norwegia

Czytali temat:
karol kowalski zbigniew sieczkowski Jan Maryjan adam hryciuk Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty N O boj fra oszlo jacekp p Onty_Ja_Gabriel_3. MałeMi (1555 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
grzegorz1234 Ka
(grzegorz1234)
Wiking
To jak ja muszę jutro wrucic do Polski z norwegji to muszę mieć test jak tylko przejeżdżam samochodem przez Szwecję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Mariusz844 P
(Mariusz844)
Wiking
Nie przekroczysz granicy autem jeśli masz tranzyt przez Szwecję do Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
grzegorz1234 Ka
(grzegorz1234)
Wiking
A ktoś próbował przejechać samochodem z z norwegji do Szwecji przez svinesund tylko na prom do Ystad to nie puszcza mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zarowa086
(zarowa086)
Wiking
Grzegorz, na pewno nie jeden już próbował, a czy się udało to już inna kwestia...
Tu są odpowiedzi na wszystkie Twoje watpliwości i pytania: www.gov.pl/web/dyplomacja/norwegia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Kto teraz tym.biednym Norwegom zrobi zakupy w Szwecji?? ,gdzie zakupy takie tańsze, poniewaz norweskie pensje wystarczają Norwegom na zaopatrywanie sie w Szwecji, coz takie czasy...
Bida z nyndzą..???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(avalon49)
Wiking
O Matko jedyna... gdzie te moje norweskie koleżanki ( utajnione alkoholiczki) kupią wódkę... Na norweską je nie stać! To jest dobrobyt... haha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
avalon49 napisał:
O Matko jedyna... gdzie te moje norweskie koleżanki ( utajnione alkoholiczki) kupią wódkę... Na norweską je nie stać! To jest dobrobyt... haha


...napewno nie kupią tej wódki od polskich przemytników...zresztą kto normalny kupuje?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(avalon49)
Wiking
Boj fra oszlo !
Wódki nie kupią ale bimber lubią.....haha. Są zakłamane jak wszyscy w Norwegii!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
MałeMi napisał:
Kto teraz tym.biednym Norwegom zrobi zakupy w Szwecji?? ,gdzie zakupy takie tańsze, poniewaz norweskie pensje wystarczają Norwegom na zaopatrywanie sie w Szwecji, coz takie czasy...
Bida z nyndzą..???

Norwegowie i Polacy poradza sobie z zakupami. Norweskie pensje wystarcza na zarcie i podroz.
Chcielibysmy przytulic. "Coz, takie czasy..."
Male(bardzo male) MaleDeDuSuFiuCiuHaKu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok