Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Gwałtowny wzrost infekcji w Norwegii: najwięcej zarażonych koronawirusem od początku stycznia - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. (1410 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MiroMaro
(MiroMaro)
Wiking
od marca 2020 w kraju fiordów zmarło łącznie 623 zakażonych co UWAGA stanowi 0,0115% populacji norweskiej z czego 64 % stanowili starcy którzy równie dobrze mogli umrzeć po zaszczepieniu tym cudownym eliksirem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
No straszne.....proponuję ogrodzić NO zasiekami z drutu kolczastego.
Covid był, jest, i raczej będzie w najbliższej przyszłości.
No panic, noraski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Bartosz11)
Wiking
Pewnie wina Polaków przylatujących do norge...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Przeciez to logiczne ze im wiecej testow PCR beda robic tym wiecej bedzie wynikow pozytywnych na bezobjawowego covida-19.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...Trump Meksykanom chcial zafundowac mur na calej granicy
...moze by tak i Norwegia zrobila..chociaz kto by go zbudowal.?..Bob budowniczy jest pewnie na kwarantannie....Sponge Bob?....ale z drugiej strony wszyscy ,na calym bozym swiecie wiedza ze najlepiej muruja polscy murarze...sytuacja patowa....no przeciez budowac mur
przeciwko sobie,...no chyba ,ze nienawici...to w tym akurat mamy wielkie doswiadczenia ..no i tradycje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
RafalC75 napisał:
Słowianin Polak
20 godzin temu
Ciepłe słowa kieruję również do "MałeMi" - walecznej, nie poddającej się wilczycy !
buhahahahahahhhahahahahahah
iiiiiihahahahahahhaahhahaahahah
co za komentarz!!!! popłakałem się z brechtu!!!!! jaki cukier!!!!!



...buhahuabhahahahubaaa
...też już leże na dywanie ze śmiechu...
..Makooooski!...ale romantyk z niego!...kilka dni wczesniej rzucał MałejMi kwiaty pod nogi....oczywiście pare minut póżniej wyzywał jak zwykle...para mentalnie dopasowana....niech im się wiedzie na nowej drodze..hahuhahahua
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
RafalC75 napisał:
Słowianin Polak
20 godzin temu
Ciepłe słowa kieruję również do \"MałeMi\" - walecznej, nie poddającej się wilczycy !
buhahahahahahhhahahahahahah
iiiiiihahahahahahhaahhahaahahah
co za komentarz!!!! popłakałem się z brechtu!!!!! jaki cukier!!!!!

...buhahuabhahahahubaaa
...też już leże na dywanie ze śmiechu...
..Makooooski!...ale romantyk z niego!...kilka dni wczesniej rzucał MałejMi kwiaty pod nogi....oczywiście pare minut póżnieji wyzywał jak zwykle...para mentalnie dopasowana....niech im się wiedzie na nowej drodze..hahuhahahua

Ale kumulacja. Dzis rano kukając na forum przed praca, czytalem sobie ostatnie wątki i pomyślałem sobie, czy by nie pożyczyć temu adoratorowi poruchania się z Mi
Tak niewiele trzeba, gdy tak się rozumieją. Wystarczy się spiknąć i moczyć się razem w łóżku, a nie na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Opłacani hejterzy odezwali się na raz. Chyba komenda padła i przelewy wpłynęły. Powiecie coś sensownego, bez obrażania kogokolwiek czy dalej tylko ujadać będziecie? Ja odpowiedź już znam...- nigdy się nie zmienicie. Oczekujecie socjalizmu, bo do niczego się nie nadajecie - żerujecie tylko na pracy innych. MałeMi ma więcej ikry niż wy sprzedajne srule, miętkie siurki na zlecenie bez honoru jedyne! Wstydźcie się.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
- zadzwońcie do Kuchnickiej. co wyprostuje minusy pod waszymi postami !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok