Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo Miroman MARCINO2207 (2313 niezalogowanych)
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
avalon49 napisał:
Mój mąż pracuję w dużym gospodarstwie rolnym 24 lata i jeszcze pracowitego imigranta z Afryki czy Azji nie spotkał. Oni do pracy ,zwłaszcza cięzkiej sie nie nadają!!! Jeszcze nie widział afroamerykanina czy araba który po lesie z z piła biegał (wycinka) przy 20 stopniowym mrozie. Czy ziemniaki zbierał przez 2 miesiące bez przerwy, po 12 godzin dziennie gdy wieje,leje i 2 stopnie na plusie..... Norwegi umiera ....tak jak kalifat Szwedzki....
avalon49 napisał:
Jestem tutaj aby wydoić lewacką Norwegię.
To doisz Norwegie czy meza?
Kolejne wpisy na poziomie Jacha Makowskiego. A moze to twoj maz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
napisał:
avalon49 napisał:
Mój mąż pracuję w dużym gospodarstwie rolnym 24 lata i jeszcze pracowitego imigranta z Afryki czy Azji nie spotkał. Oni do pracy ,zwłaszcza cięzkiej sie nie nadają!!! Jeszcze nie widział afroamerykanina czy araba który po lesie z z piła biegał (wycinka) przy 20 stopniowym mrozie. Czy ziemniaki zbierał przez 2 miesiące bez przerwy, po 12 godzin dziennie gdy wieje,leje i 2 stopnie na plusie..... Norwegi umiera ....tak jak kalifat Szwedzki....
avalon49 napisał:
Jestem tutaj aby wydoić lewacką Norwegię.
To doisz Norwegie czy meza?
Kolejne wpisy na poziomie Jacha Makowskiego. A moze to twoj maz?


...dobre!
...Jachu Makowski zbierający ziemniaki przez 2 miesiące bez przerwy?...gdyby tak było to jego flustracja byłaby wytłumaczalna w pewnym sensie...hahahbuhaaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
napisał:
avalon49 napisał:
Mój mąż pracuję w dużym gospodarstwie rolnym 24 lata i jeszcze pracowitego imigranta z Afryki czy Azji nie spotkał. Oni do pracy ,zwłaszcza cięzkiej sie nie nadają!!! Jeszcze nie widział afroamerykanina czy araba który po lesie z z piła biegał (wycinka) przy 20 stopniowym mrozie. Czy ziemniaki zbierał przez 2 miesiące bez przerwy, po 12 godzin dziennie gdy wieje,leje i 2 stopnie na plusie..... Norwegi umiera ....tak jak kalifat Szwedzki....
avalon49 napisał:
Jestem tutaj aby wydoić lewacką Norwegię.
To doisz Norwegie czy meza?
Kolejne wpisy na poziomie Jacha Makowskiego. A moze to twoj maz?

...dobre!
...Jachu Makowski zbierający ziemniaki przez 2 miesiące bez przerwy?...gdyby tak było to jego flustracja byłaby wytłumaczalna w pewnym sensie...hahahbuhaaha

*Frustracje. Popraw sie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Asikhb napisał:
bojfraoszlo napisał:
napisał:
avalon49 napisał:
Mój mąż pracuję w dużym gospodarstwie rolnym 24 lata i jeszcze pracowitego imigranta z Afryki czy Azji nie spotkał. Oni do pracy ,zwłaszcza cięzkiej sie nie nadają!!! Jeszcze nie widział afroamerykanina czy araba który po lesie z z piła biegał (wycinka) przy 20 stopniowym mrozie. Czy ziemniaki zbierał przez 2 miesiące bez przerwy, po 12 godzin dziennie gdy wieje,leje i 2 stopnie na plusie..... Norwegi umiera ....tak jak kalifat Szwedzki....
avalon49 napisał:
Jestem tutaj aby wydoić lewacką Norwegię.
To doisz Norwegie czy meza?
Kolejne wpisy na poziomie Jacha Makowskiego. A moze to twoj maz?

...dobre!
...Jachu Makowski zbierający ziemniaki przez 2 miesiące bez przerwy?...gdyby tak było to jego flustracja byłaby wytłumaczalna w pewnym sensie...hahahbuhaaha

*Frustracje. Popraw sie!


raczej werbalna fluktuacja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
bodys napisał:
Asikhb napisał:
bojfraoszlo napisał:
napisał:
avalon49 napisał:
Mój mąż pracuję w dużym gospodarstwie rolnym 24 lata i jeszcze pracowitego imigranta z Afryki czy Azji nie spotkał. Oni do pracy ,zwłaszcza cięzkiej sie nie nadają!!! Jeszcze nie widział afroamerykanina czy araba który po lesie z z piła biegał (wycinka) przy 20 stopniowym mrozie. Czy ziemniaki zbierał przez 2 miesiące bez przerwy, po 12 godzin dziennie gdy wieje,leje i 2 stopnie na plusie..... Norwegi umiera ....tak jak kalifat Szwedzki....
avalon49 napisał:
Jestem tutaj aby wydoić lewacką Norwegię.
To doisz Norwegie czy meza?
Kolejne wpisy na poziomie Jacha Makowskiego. A moze to twoj maz?

...dobre!
...Jachu Makowski zbierający ziemniaki przez 2 miesiące bez przerwy?...gdyby tak było to jego flustracja byłaby wytłumaczalna w pewnym sensie...hahahbuhaaha

*Frustracje. Popraw sie!

raczej werbalna fluktuacja


...dobrze ze nie infiltracja
...mam katar ..kazdemu sie zdarza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(avalon49)
Wiking
bOj fra oszlo- trollu!!
Po tylu latach to ja daję Zatrudnienie Polakom co nie boją się pracy . Zresztą co taki prostak jak ty może o tym wiedzieć.....Pracuję,zarabiam,emeryturka bedzie super.... i inwestuję w prawackiej Polsce...I co ty z tym kręgosłupem? Boli Cię po tyraniu na budowie..hahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
avalon49 napisał:
bOj fra oszlo- trollu!!
Po tylu latach to ja daję Zatrudnienie Polakom co nie boją się pracy . Zresztą co taki prostak jak ty może o tym wiedzieć.....Pracuję,zarabiam,emeryturka bedzie super.... i inwestuję w prawackiej Polsce...I co ty z tym kręgosłupem? Boli Cię po tyraniu na budowie..hahah


...co nie boja sie pracy?...obys nie jezdzil na ich plecach,oby!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(avalon49)
Wiking
Mart enty-istoto fikcyjna....
Twoja głupota jest bezgraniczna!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(avalon49)
Wiking
Joasiu!
Szukasz męża kobiety czy faceta? Mogę Ci pomóc.
Może nie jestem Lempart ,bezpłodną wulagarną lesbijką.....ale jestem miłosierna......hahahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
avalon49 napisał:
Joasiu!
Szukasz męża kobiety czy faceta?


Nie szukam.

avalon49 napisał:

Może nie jestem Lempart ,bezpłodną wulagarną lesbijką.....ale jestem miłosierna......hahahah


Ewidentnie ty szukasz zaczepki.
Wykorzystuj meza, doj Norwegie, pracuj, zarabiaj. dawaj zatrudnienie Polakom.
Popierdoliles sie w zeznaniach i tylko to widac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok