Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Podróżni mogą skrócić kwarantannę po przyjeździe do Norwegii. Warunkiem testy na koronawirusa - Norwegia

Czytali temat:
Wojciech Swies Jan Maryjan Marek Rutkowski Joanna Kuchnicka boj fra oszlo Bishop26 Tomasz Lenartowicz Kamil Zielinski DJ Robert Maria Witkowska (913 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
A kto będzie płacił za te testy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
Początkujący
W Norwegii testy są darmowe.


Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Ref. Rutkowski
Det er arbeids- eller oppdragsgiveren i Norge som er ansvarlig for organisering og finansiering av testingen. For elever og studenter er det utdanningsinstitusjonen eller skoleeier som er ansvarlig.
www.helsenorge.no/koronavirus/reise/#reg...d-innreise-til-norge

Czyta po norwesku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
Początkujący
Czyta czyta. No może i rację masz. Musieli coś zmienić. Do tej pory trąbili wszędzie że testy za darmo. Syn mój robił i rachunek nie przyszedł. Robił test z innego powodu. Przeziębił się i po konsultacji z lekarzem go wysłali. No to pewnie wyślą fakturę do firmy zatrudniającej delikwenta. Starszy syn, który już pracuje, po przyjeździe z polski we wrześniu też robił żeby skrócić kwarantannę. To może jakaś faktura do firmy przyszła. Muszę się z ciekawości księgowej spytać.


Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Pendragon)
Wiking
Testy nie są darmowe ..a przynajmniej nie były we wrześniu robiłem dwa testy po przybyciu z Polski .. później dostałem fakturę na ponad 600nok...
Bardziej martwi mnie albo zastanawia ta dyskryminacja żeby nie powiedzieć ..rasizm...mam na myśli te wyjątki od obowiązkowych testów...czy ci wszyscy tam wymienieni nie mogą mieć covida????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok