Kalendarz

Kalendarz 2021   PROMOCJA: 2 w cenie 1

Kalendarz 2021
PROMOCJA: 2 w cenie 1
Kup kalendarz
Kup tutaj reklamę »

Chciał azylu w Norwegii, sąd wystawił za nim Europejski Nakaz Aresztowania: Zbigniew Stonoga ma kolejne kłopoty - Norwegia

Czytali temat:
andrzej Czapiewski Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. Jacek X (282 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Osoba ktora jest podejrzana o kradziez w sumie duzej kwoty wychodzi na wolnosc po wplacie z tych kradzionych pieniedzy poreczenia ....cyrk
Zgłoś wpis
Oceń wpis:23  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Takie polskie prawo... Kręcisz wałki za grube pieniądze, przepuszczasz kradzione pieniądze w kasynie i nazywają cię biznesmenem. Grunt ze Europa Zachodnia stoi za polskim prawem murem. Stonoga się w takim systemie wychował wiec nie ma co go winić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Krzysztof Makowski)
Wiking
Wspomnieliście o p. Stonodze dopiero wtedy, gdy można było napisać o nim coś złego (lewacka MN !). Jeśli sądy odrzucały kolejne wnioski prokuratury o aresztowanie znaczyło to, że Stonoga nie naruszył prawa. Amen.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
PLAN-C
(PLAN-C)
Wiking
Lewica i prawica hasło matołków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
REf.: Prokuratura argumentowała, że Zbigniew Stonoga "zrealizował ucieczkę" przekraczając granice kraju. Poszukiwany naruszył tym samym obowiązek stawiennictwa na policji oraz złamał zakaz opuszczania kraju. Śledczy ustalili, że biznesmen przebywa w Oslo w Norwegii. Sam Zbigniew Stonoga potwierdził te informacje i dodał, że zamierza ubiegać się o azyl polityczny.
Stonoga na swoim Facebooku odniósł się także do informacji o wydaniu Europejskiego Nakazu Poszukiwania. "Ja też za wami tęsknię" - napisał. Od listopada 2019 roku między Unią Europejską a Norwegią i Islandią obowiązuje umowa, w której kraje te zobowiązały się do wykonywania ENA.
Jeżeli Stonoga dostanie azyl w Norwegii to Norwegia złamie umowę ENA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram