Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
kocham nurkowanie kocham nurkowanie EWA J Joanna Kuchnicka mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. Arkadiusz No Adam Kamysz Angela 35 Express (2247 niezalogowanych)
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Czyli wiemy guzik, błądzimy jak dziecko we mgle, nie wiedząc czy za chwilę przez własną głupotę nie ulegniemy samounicestwieniu. Samo to ze tak destrukcyjne istoty jak my istnieją to cud. Pozostaje nam tylko wiara. Ja wolę wierzyć w to co jest oparte na ludzkiej duchowości i się sprawdziło w moim życiu. Światopogląd oparty na tym co pod majtkami do mnie nie przemawia, chociaż jestem przeciwnikiem ubliżania ludziom ze względu na orientację czy wyznanie. Każdy ma wybór.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 38  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcel bojka
(kolo75)
Wiking
Po pierwsze oddzielić pedałów od lesbijek a potem można dyskutować o wszelkich sprawach jednak większość ludzi potrafi se wyobrazić dwie kobiety wychowujące swoje dziecko bo to możliwe , natomiast dwóch gejów to chore i nienaturalne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adam Kamysz
(Duchowny)
Wiking
Bardzo dobra zmiana i wskazówka dla innych demokratycznych, szanujących wolność światopoglądową państw. Tym się właśnie różni dzika, prymitywna, katolicka Polska od cywilizowanych krajów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -46  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Marek Pastuszka
(pmarek66)
Wiking
Nie jestem za homofobem ale....Myślę ze najlepsze rozwiązanie to oddać im jakieś państwo lub wysepkę . Oczywiście niech opływają w luksusie. Ale myślę że tylko ...jedno pokolenie i sprawa załatwiona.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Korwin-Mikke już w latach 90-tych mówił o takiej wyspie. Teraz boi się chyba o tym wspominać, w europarlamencie by go zlinczowali, w najlepszym wypadku jakiejś lobotomii poddali. Wszystko w imię wolności i tolerancji oczywiście..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Xx1 napisał:
Korwin-Mikke już w latach 90-tych mówił o takiej wyspie. Teraz boi się chyba o tym wspominać, w europarlamencie by go zlinczowali, w najlepszym wypadku jakiejś lobotomii poddali. Wszystko w imię wolności i tolerancji oczywiście..


..tego KM/,,hama,,homofoba,antysemite,rasiste,itd.. w koncu zablokowali na fejsbuku..po dekadach obrazania wszystkich dookola ,włącznie z kobietami i niepełnosprawnymi
...paszoł wo.! KM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Korwin-Mikke to dobry człowiek, gdyby nie on to nie jednemu z jego pomocników nie starczyło by na sterydy, albo nie było by komu paczki do kryminału zrobić...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Xx1 napisał:
Korwin-Mikke już w latach 90-tych mówił o takiej wyspie. Teraz boi się chyba o tym wspominać, w europarlamencie by go zlinczowali, w najlepszym wypadku jakiejś lobotomii poddali. Wszystko w imię wolności i tolerancji oczywiście..

W krajach cywilizowanych zabronione jest szerzenie nienawisci W Polsce polaryzacja spoleczenstwa jest celem ekipy rzadzacej. Podzielony i skolcony kraj latwo jes zarzadzac przez dyktature.
Religia jak wiadomo jest jak opium dla ludzi. Omamieni zludnymi obietnicami zycia wiecznego (gdzie?) i obarczeni tysiacami zakazow i nakazow, mniej lub bardziej absurdalnymi powoduje, ze ludzie nie sa sami w stanie podejmowac wlasnych, autonomicznych i racjonalnych decyzji. Dobrodziej ksiadz powie tobie co jest dobre a co zle. Nie trzeba samemu myslec- dla wielu jest to niesamowicie wygodne.
Milosc jest wspanialym dobrem. Kochaj kogo chcesz i zyc zyciem jakie tobie pasuje - byle tylko nie krzywdzic innych.
Byc moze wyspy odosobnienia zaprowadzic dla ludzi przesiaknietych nienawiscia. Na pewno szybko by sami siebie zlikwidowali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adam Kamysz
(Duchowny)
Wiking
Dokładnie tak jak piszesz Josef masz 100 % racji. W Polsce religia, zwłaszcza katolicka już dawno przestała mieć cokolwiek wspólnego z Bogiem, z absolutem , a stała się narzędziem do zniewolenia prostych ludzi by trzymać ich w pełnej czci ciemnocie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Dziś jeszcze nie jest tak źle, pomyślcie ze jeszcze niedawno klerykalizm był całkiem normalny. Kapłani z rozbuchanym ego reprezentowali Boga. Po Soborze II Watykańskim trochę się zmieniło, choćby msza już nie po łacinie, której zwykli ludzie nie znali. Problem jest w ludzkim ego, nie ważne jaka religia. Zeby rozmawiać o duchowości to wypadało by tego Boga poszukać, choćby przez modlitwę, medytację i kontemplację, jeśli się go nie znajdzie, albo chociaż jakiegoś, anioła, demona, czy nie zachaczy o duchowy wymiar, lub doświadczy jakiegoś cudu to wtedy można czystym sumieniem mówić, ze próbowałem, ale nic tam nima... Tylko ze właśnie wiara ludzi, przed którymi wszystko zostało zakryte jest najcenniejsza. Tak jak Satan napisał, miłość jest najważniejsza, a często ludzie uduchowieni czy kapłani niewiele z nią mają wspólnego. Co do religi to jest z nią tak jak z nauką, nie da się ignorować dorobku ludzkości i uważać ze będzie się geniuszem, który sam do wszystkiego dojdzie w jedno życie. Ludzie zawsze się na wzajem nienawidzili, dziś ciagle jeszcze żyjemy w najbardziej pokojowych czasach jeśli chodzi o Europę czy USA. Mi choćby ktoś udowodnił ze Boga nie ma, ze po śmierci rozpłynę się w nicości to jednak miał bym nadzieję ze Bóg jest a po śmierci spotkam się z bliskimi, inaczej czuł bym się jak niewiele znaczący nawóz, bo tym na pewno staniemy się po śmierci...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok