Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Gotówka nad fiordami odchodzi do lamusa. Norwegowie płacą nią najrzadziej na świecie - Norwegia

Czytali temat:
Jan Kowalski Jan Maryjan boj fra oszlo Miroman Eliza xxx Onty_Ja_Gabriel_3. (881 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Druga strona medalu.
Vipps nie działa jako płatność telefoniczna.
DNB nie zaakceptował ApplePay więc telefonem nie zapłacisz (co w PL funkcjonuje bezproblemowo).
A gotówka. No cóż jeśli się chce mieć 100% kontroli nad obrotem finansowym mieszkańców krainy fiordów (les overvåking) to właśnie likwidacja gotówki jest drogą.
Tylko! Po co firmy nazywające się BANK?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kertoip1983
(Kertoip1983)
Wiking
np po to jest firma zwana BANK: Bank – osoba prawna wykonująca na podstawie odpowiednich zezwoleń działalność gospodarczą, polegającą na przyjmowaniu depozytów, udzielaniu kredytów oraz wykonywaniu innych czynności określonych przepisami prawa.Bank jest instytucją pośredniczącą, umożliwiającą wykorzystanie środków pieniężnych klientów, którzy mają nadwyżki kapitałowe przez klientów, którzy mają niedostatek środków kapitałowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Krzysztof Makowski)
Wiking
Pozbawienie ludzi możliwości płacenia gotówką równa się pełnemu zniewoleniu i totalnej inwigilacji ludzkości !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 33  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eliza xxx
(nightmare)
Wiking
Nowy porządek świata coraz bliżej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
Tylko że poprzez banknoty wirus się nie przenosi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Grafiria Gøy
(Grafiria)
Wiking
W Banku od wielu,wielu lat nie można było wpłacić i wypłacić gotówki. Ja lubię transakcje bezgotówkowe. Nawet już nie pamietam jak wyglądają norweskie banknoty. Przez ostatnie 20 lat użyłam ich kilkakrotnie. Wcześniej owszem zdarzało się .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok