Xx1 napisał:
[quote]Przecież w Norwegi rządzi prawica, dlatego było wiele cięć socjalnych i przywilejów dla najbogatszych. Były różne przetasowania, ale to Erna jest premierem od 2013.
PiS tylko światopoglądowo jest prawicowy.
Co do Bidena to pewnie za jego kadencji Chiny staną się największym mocarstwem na świecie.
pomimo cięć, nadal jest to rząd lewicowy, patrząc na gospodarkę socjalną. Podobnie jak pis zachowuje sie bardzo lewicowo socjalnie, a światopogląd nie ma tu nic do rzeczy, bo jest fałszywy i tak naprawde opiera sie na nachapaniu wlasnych kieszeni i pociotków