Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

W tym roku Wszystkich Świętych nie będzie: premier ogłosił nowe obostrzenia - Norwegia

Czytali temat:
halina manka mart enty w m N O Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. Arkadiusz No (1437 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu W tym roku Wszystkich Świętych nie będzie: premier ogłosił nowe obostrzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Slawek36
(Slawek36)
Wiking
Ok głupi to rząd i to bardzo , nie dość że dziewczyny doprowadzili do furii , małe biznesy do skrajnego bankructwa to teraz nawet babcią "piana" pujdzie . Pod pretekstem dbania o zdrowie obywateli ukręcają sobie węzeł na szyi , tak straszyli że rudy do paki trafi to i Bolek za nim poleci a się okaże że kaczy karzeł i Duduś nic nie mogący przed nimi tam miejscówkę zagrzeje. Ojciec Tadeusz i reszta chytrej elity co miejsce w raju za dobra majątkowe oferuje nawet kiboli do ochrony najeli co w imię "Chrystusa" kościół obronić mają a nawet różańca nie znają.
Myśleli że za +500 będą rządzić z kościołem już wiecznie a tu taki szok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Artur Opasinski
(arti1026)
Wiking
Burak to jesteś Ty cwelu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Artur Opasinski
(arti1026)
Wiking
Cwel a nie prezydent
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
C B
(CeBe)
Wiking
Tytuł artykułu wprowadza w błąd. To, że nie będzie można iść na cmentarze nie znaczy, że nie będzie dnia Wszystkich Świętych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Króciutko do psychopatów z rządu : Wy*&^%!%@lać!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Slawek36
(Slawek36)
Wiking
Polakos buraczyno a gdzie ja obraziłem prezydenta RP i jak . Kolego jeśli dla ciebie Rydzyk i kaczorek to najważniejsze osoby w Państwie to współczuję . Ja mam wielki szacunek do osoby reprezentującej nasz kraj tylko chciałbym żeby jako osoba na tak ważnym stanowisku miała swoje zdanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
No tak wprowadzają prawa jak w średniowieczu jeszcze troche i będzie inkwizycja .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
Początkujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Slawek36
(Slawek36)
Wiking
Kolego ja też pracuje już kilkanaście dobrych lat w Norwegii a pan prezydent dopóki doputy nie zachowa się na mężczyznę przystało i nie pogoni kaczki i Tadeusza wpizdzec to będzie tylko małym pionkiem " dudusiem" . I jakbyś chciał wiedzieć to ich poparłem na 2 kolejnych wyborach bo dla mnie to jest i tak mniejsze zło niż to co było Opozycja w Polsce dalej jest nic nie warta , jeszcze konferencja jak pozbędzie się z koalicji Korwina z jego durnymi poglądami to może zasłuży na głos . A nienawiści we mnie niema jest tylko kpina z ich decyzji bo ktoś na prochach w m doradza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok