Świętujemy urodziny!

Odbierz rabat 50% na wszystkie ogłoszenia

Sprawdź
Czytali temat:
3 Posty
kacper kacprowski
(kacperek1)
Wiking
Do Afryki niech ucieka śmieć jeden. Tam mu azyl dadzą. Albo z rudym u Niemca szparagi zbiera ta truskawa jedna. Patol wielki biznesmen ZLODZIEJ I TYLE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
710 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Wyjadacz
kacperek1 napisał:
Do Afryki niech ucieka śmieć jeden. Tam mu azyl dadzą. Albo z rudym u Niemca szparagi zbiera ta truskawa jedna. Patol wielki biznesmen ZLODZIEJ I TYLE Ciekawi mnie jedno, w tych waszych wypowiedziach, skądinąd trochę i słusznych.
Czy bylibyście dokładnie tak samo wylewni, gdybyście występowali nie pod anonimowymi awatarami a pod prawdziwym zdjęciem oraz nazwiskiem z imieniem.
Tak dokładnie, jak jest na oryginalnych stronach Norweskich gdzie przy standardowej rejestracji trzeba podać swój numer personalny?
Bardzo mnie to ciekawi i to bez żadnych podtekstów personalnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
710 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Wyjadacz
Tak przy okazji tego sztampowego "artykuliku" administracji, która walczy o przetrwanie.

Skoro Stonoga prosi społeczność o pomoc finansową, emigracyjną społeczność, to może zamiast żebrać jak cyganie pod sklepami tyle, że on w necie.
Niech się osobiście zwróci do GAWŁA który jest mu "pobratymcem" a który o dziwo, jeszcze przed oficjalnym otrzymaniem Azylu, założył tu w Norwegii, następną firmę widmo i ma się całkiem dobrze w śród popierającej go polskiej społeczności podobnej jemu samemu.
Gaweł pewnie z otwartymi ramionami przyjmie w swoje szeregi taką znakomitość jak rzeczony Stonoga.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:22  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Isbjorn1
(Isbjorn1)
Wiking
Jeszcze takiego "autorytetu" potrzeba nam w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
Preczytalem bo......myslalem, ze to ZART! Natychmiast wywalic i to pierwszym samolotem z nakazem dla zalogi uzywania przez cala droge dopalaczy!!! ....jednak boje sie, ze Norwedzy sie przychyla chcac ,,ukarac,, Polske. Przykre dla Polski ale jak sie za jakis czas okaze-dla Norwegii Stonoga nie bedzie ,,wygrana w totka,,. To lawirant i psychol z mania przesladowcza! I jeszcze barankow znalazl do pomocy. Swiat zwariowal dokumentnie! Nie mozecie baranki opierac sie tylko na bajkach faceta ktorego opowiesci przebijaja wszystkie najdziwniejsze nawet teorie Ericha von Dänikena. Wlaczcie myslenie bo zlasuje Wam mozgi szybciej niz myslicie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram