Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Mija 9 lat od dramatycznych wydarzeń na Utøya. Tym razem obchody rocznicowe odbędą się bez publiczności - Norwegia

Czytali temat:
EWA J pppr pppra mart enty waldi2 (792 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
napisalm komentarz w odpowiedzi na stwierdzenie,ze nie zal muslimow co zgineli na wyspie ,ze tam zginely nasze wspolne dzieci i dodalam ogolnie dostepne zdjecie dzieci ktore tam zginely,plus zeby ten ktos nie pisal na cpaniu....zablokowano mnie na 24 godziny.Ja juz nie wiem,co wazne i co mozna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
jestem tu 11 lat i musze powiedziec ,ze nasza norwegia to ,,,,gowno. nie portal..ten gosc od newsow ok ale redakcja to ..nie chce uzywac wulgaryzmow,,szmata i dziewczyna z lasu na podryw..jesli dla was skalanie pamieci 22 lipca przez faceta co pisze,ze to nie szkoda szkoda ,bo to tylko muslimy.i za to mnie fejsbuk blokuje to ja juz nie wiem co jest warte zycia .napisalam,ze to cham i cpun jak tak pisze do rodzicow co stracili tam dzieci..nie wiem czy mnie zblokoano za zdjecie 77 dzieci z wyspy czy za chama czy cpuna)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
no coz,kazdy cos upamietnil....Panstwo ofiary Brevika a Breivik ofiary systemu Panstwowego. Jedno i drugie jest zle i wymaga leczenia. Breivik dostal pudlo jako lekarstwo a co z Panstwowym systemem ktory do dzisiaj podchodzi do tematu w sposob ktory niektorzy postrzegaja jako rasistowski? Nie zamierzam temu zaprzeczac ani o tym dyskutowac, to wllasnie rola Panstwa.Nie jest tajemnica jednakze, iz uchodzcy maja wieksze ,,fory,,(i mnostwo, mnostwo ulg i przywilejow) niz ,,rdzenni,, mieszkancy Norwegii czy Europy? Nie istotne.....Kazdy cos upamietnil!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok