Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Miało być zero – będzie około 623 000 000 koron. Norwegia jednak chce porozumienia z Polską - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Zbigniew Karpinski mart enty Ikett Personalpartner Onty_Ja_Gabriel_3. Katarzynkaaaa (670 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
GENERAL1
(GENERAL1)
Wiking
Ja jako Polak pracujący w Norwegi i tu mieszkajacy protestuje aby moje pieniądze byly przekazywane na szemrane interesy wladzy i rzadu Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
mowisz szemrane.....a co Ty masz za wiedze nt poprzednich rzadow? Moze pomowimy kto rozkradl ,,komunistyczne,, majatki,kto na to pozwolil?.lepiej troche blizej....PO-rozumiem, ze Twoja ,,wybranka,, hm! zastanowmy sie i ja tu bron Boze pisu nie bede bronil ale badzmi obiektywni;

1) Afera taśmowa
2) Afera hazardowa
3) Afera wyciągowa
4) Afera stadionowa
5) Afera autostradowa
6) Afera stoczniowa
7) Afera AmberGold
8) Afera Elewarru
9) Afera z informatyzacją MSW
10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru
11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)
12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych
13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)
14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)
17) Podniesienie VAT-u na wszystko
18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
20) Podniesienie akcyzy na paliwo
21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)
32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi
33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013
34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
36 ) LOT prawie zbankrutował , a teraz ma się dobrze .

...takie tam ,,sukcesy,, PO za moich lat w Polsce....poczytaj wiecej i glebiej i obys nie osiwial jak podsumujesz kwote. Pozdrawiam. Milej lektury.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
io500 ja z tych wymyslonych afer pamietam,pobudowane drogi,autostrady,wolnosc obyczajowa,obiektywne media,sady,i duze inwestycje przemyslowe.Nigdy nie popieralem tamtego rzadu,ale w porownaniu z tym roznice sa kolosalne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok