Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Można chodzić do pracy mimo kwarantanny. Nowe zasady dla przyjezdnych z Europy - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Można chodzić do pracy mimo kwarantanny. Nowe zasady dla przyjezdnych z Europy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
Co za gówno
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
matek09
(matek09)
Wiking
Jest to potwierdzone? Nie mogę znaleźć nic na ten temat na stronie ministerstwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tolll Bra
(Tolll)
Wiking
Nieeeee (((
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tolll Bra
(Tolll)
Wiking
Masakra !!!! NieNie.
Granice powinny być zamknięte, Koronka jeszcze nie odeszła, a jak będzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -25  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stash Qu
(stashqo)
Wiking
Najwcześniej 5 dni od przyjazdu tobimy test nr 2, potem oczekiwanie na wynik, formalności i już po 7-8 dniach, dwóch testach, kosztach i zawracaniu tyłka możemy iść do pracy... Można też olać cały ten cyrk i pójść po 10, wybór chyba nie jest trudny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Teedynearbear)
Wiking
Witam. Pytanie. Czy jak wróce do Norwegi po urlopie w pl i po zrobieniu testu okaże się że jestem chory to czy pracodawca ma prawo mnie zwolnić i lub wyciągnąć jakieśkonsekwencje z tego powodu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Kamil Es.
(nielubiebrukselki)
Wiking
W poniedziałek miałem robiony pierwszy test (pobierają próbkę z gardła i nosa), a w czwartek rano były już wyniki, więc spokojnie można od czwartego dnia kwarantanny pracować. Następny test mam w sobotę, ale przypuszczam że wyniki będą dopiero w 10-12 dniu od mojego przyjazdu do Norwegii ¯_(ツ)_/¯
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Robert Saganowski
(rsaganowski)
Wiking
Cześć! We wtorek wybieram się do NO i chciałbym jak najszybciej załatwić sprawę testu na koronawirusa, żeby móc pójść do pracy. Mogę prosić o rzetelną informację gdzie mam się zgłosić, aby wykonali mi taki test i jak to się odbywa? Mój pracodawca też nie jest zorientowany w temacie, dlatego to dla mnie bardzo ważne.

Z góry dziękuję za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
rsaganowski napisał:
Cześć! We wtorek wybieram się do NO i chciałbym jak najszybciej załatwić sprawę testu na koronawirusa, żeby móc pójść do pracy. Mogę prosić o rzetelną informację gdzie mam się zgłosić, aby wykonali mi taki test i jak to się odbywa? Mój pracodawca też nie jest zorientowany w temacie, dlatego to dla mnie bardzo ważne.
Z góry dziękuję za pomoc

Rzetelne informacje dotyczące bezpośrednio Twojej sprawy otrzymasz kontaktując się z helsedirktoratet
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok