Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3 Posty
Kamil Es.
(nielubiebrukselki)
Wiking
Dziś przyjechałem do Norwegii od strony Szwecji, pokazałem dowód i umowę o pracę, strażnik zrobił zdjęcie dowodu i powiedział łamanym angielskim "10 dni kwarantanny" (•‿•)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tolll Bra
(Tolll)
Wiking
Jeśli pracujesz w sektorze INDUSTRI nie masz kwarantanny )))

www.norskindustri.no/dette-jobber-vi-med...be-i-karantenetiden/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tolll Bra
(Tolll)
Wiking
Zdajemy sobie sprawę, że dziś rząd, 22 czerwca 2020 r., Przyjmuje nowe rozporządzenie, które zezwala pracownikom z UE / EOG na pracę w okresie kwarantanny, pod warunkiem, że wyniki testu będą negatywne. Jak rozumiemy, testy muszą być przeprowadzane pod auspicjami firmy w Norwegii. Personel z UE / EOG musi uzyskać wynik ujemny, zanim będzie mógł podjąć pracę w okresie kwarantanny.

Jeśli Twoja firma zatrudniała już pracowników z UE / EOG w okresie kwarantanny, nie przebadawszy ich negatywnie, pracownicy muszą być usuwani z pracy, dopóki nie przetestują negatywnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wist
(Wist)
Wiking
Jakie dokumenty powinienem posiadać przy przekraczaniu granicy i jak udowodnić że nie ma żadnych ograniczeń na mój wjazd do Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok