Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nowe zasady kwarantanny: niektórym wystarczą testy i obserwacja zdrowia - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Nowe zasady kwarantanny: niektórym wystarczą testy i obserwacja zdrowia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Robek 10
(Robek10)
Nowicjusz
Czy ktoś może wyjaśnić jak to jest? Wracam z Polski po urlopie i deklaruję chęć podjęcia pracy ( mam umowę od pracodawcy ) a muszę poddać się 10 -cio dniowej kwarantannie. Kto mi za te dni zapłaci gdy bezczynnie siedzę w mieszkaniu i tracę te dni które mogłem spędzić z rodziną w Polsce lub być tutaj w pracy. Czy jest jakaś rekompensata i od kogo ( najlepiej finansowa ) za te dni?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -52  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ojejej
(Ojejej)
Wiking
Najlepiej znajdź sobie pracę w Pl. Wyjeżdżając z No dobrze wiedziałeś o kwarantannie a teraz pieniądze chcesz? Tacy ludzie nie powinni być wpuszczani do Norwegi. Przykro mi to mówić ale taka jest prawda. Chcesz tu zarabiać dostosuj się. Powodzenia wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 34  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
King Julian
(KingJulian)
Wiking
Nie podoba się, to nie wracaj. Łatwiej tego nie można wytłumaczyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Może Covid-19 ci zapłaci?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rado Bogstad
(RadoBogstad)
Wiking
Czyli to pracodawca decyduje czy mam isc na kawaranntane czy ona jest z automatu po powrocie z Polski?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
Robek10........rozumiem, po tym pytaniu ze masz 10 lat tak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Michal99
(Michal99)
Wiking
RadoBogstad napisał:
Czyli to pracodawca decyduje czy mam isc na kawaranntane czy ona jest z automatu po powrocie z Polski?

Z automatu, moze po 22.06 sie cos zmieni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Ptompl
(Ptompl)
Wiking
Michal99 napisał:
RadoBogstad napisał:
Czyli to pracodawca decyduje czy mam isc na kawaranntane czy ona jest z automatu po powrocie z Polski?
Z automatu, moze po 22.06 sie cos zmieni.



Witam. Mozesz napisac cos wiecej odnosnie daty 22.06 ? Dlaczego wtedy moze sie cos zmienic ? Bede wdzieczny. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Granulak
(Granulak)
Wiking
hej. a moge prosic o zrodlo artykulu? chodzi mi o aspekt kwarantanny dla domownikow ludzi wracajacych zza granicy do Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok