Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Sowa i Przyjaciele napisał:
WilhelmTell82 napisał:
Sowa i Przyjaciele napisał:
WilhelmTell82 napisał:
Smieszy mnie ten caly hip-hop.muzyka murzynow ma rzeczywiscie tyle z polska wspolnego,co pies z kotem.Norwegie trzeba szanowac,bo nas ugoscila,dala nam prace,ok.5000 polakow ciagnie zasilki,co drugi ma dom za norweskie korony,wiec po co placzecie?
Jak ty cos napiszesz to jest to oczywiscie intelektualne inaczej, Norwegia komus cos dala za darmo? szanowac Norwegow za co za wszech obecny ukryty norweski rasizm ? ludzie na zasilku to nie nieroby z socjalu co nie przerobili jednego dnia zapracowali sobie na kazda korone, a jesli ktos zarabia pieniadze i wybuduje dom to jego ciezka robota i buduje gospodarke Norweska a nie Polska i nikomu nic do tego!!!!ciapatym to powiedz co przyjada do Norwegii i ciagna socjal to oni powini szanowac Norwegow ale oni ich maja w 4 literach

Za to ty piszesz nieskladnikowo,brak dowodow na twoje spiskowe teorie,klamiesz zwyczajnie.Teza o rzekomym nierobstwie arabow to falsz,my jestesmy zaliczani do europy wschodniej tzw.Øst Europa bezrobocie wsrod tej grupy to 8,5% i wzgledem roku poprzedniego zmalala o ,03%,zas ci twoi mityczni arabowie klasuja sie z bezrobociem zedu 7,4% i zmalalo u nich bezrobocie o 0,1%,pod wzgledem nierobstwa wyprzedaja nas jedynie murzyni glownie z somalii 11,1 %.Za uzywanie jezyka polskiego,ktos ci tutaj chlopczyku zwrocil uwage?masz dosyc byc czyimis rekami to zaloz firme,a nie pisz bzdetow o uprzedzeniach norwegow do polakow.nie znasz ich jezyka to skad wiesz co mowia?tu masz moje dowody,oraz to jak lewica tutaj tworzyla miejsca pracy..
www.ssb.no/arbeid-og-lonn/statistikker/innvarbl
www.nrk.no/nyheter/arbeidsledighet-i-norge-1.12013333

mam racje ty jednak jestes dzieckiem indoktrynacji tego rumunskiego zyda zalozyciela dewiacji Batory . Na takich jak ty nie ma rady, w Ameryce to pewnie by cie ktos zastrzelil ale tu w tej jaskini unionistow jaka jest dzis Europa musimy jednak przemilczec. Niestety masz za slaby nadajnik do tych fal ktore probujesz nadawac .....tlumacz poziom intelektualny
Ps. masz zydowskie korzenie albo ukrainskie to by wiele tlumaczylo

Pozdrawiam BHO

Dzieci to ja mam chlopczyku,a ty pozostajesz dalej malym zakompleksionym prawiczkiem,prawda boli,szczegolnie ta udokumentowana.Ja mialem prawo glosu za wejsciem do UE,ty szczeniaku nie.ale dzieki mojej decyzji burku Norwegia cie przygarnela,inaczej dalej bys byl nikim w tej polsce

2017-05-09 Statistisk sentralbyrå (SSB) har hovedansvaret for å dekke behovet for statistikk om det norske samfunnet. www.ssb.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Ludzie co wy, odgrzewane kotlety ? artykuł z 2017 i komentarze też...no to szczyt lenistwa!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Niby komentarze z 2017 ale gdyby nie data nie zauważyłbym różnicy, komentarze pisane w bieżącym roku są dokładnie takie same xD
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Grzesiek Grzesiek
(gaga2406)
Wiking
Przecież dzisisj na poludniu trondheim, normalnie szli ludzie i grali na bębnach i innych instrumentach, tylko w centrum nie ma żadnych imprez.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
PolAker napisał:
Ja co roku chodzę i robię zdjęcia dziewczyn które sikają w branch, na ulicach, w krzakach jak ktoś chce zobaczyć Norweżki w najlepszym wydaniu to dajcie email to prześlę.
Jest kultura mówię wam !


Masz wspaniala pasje. No Twoja za to "kultura" pozwala Ci robic takie fotki? Strzeliles sobie w stope.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Jest coś w fakcie ze wielu Polaków w Norwegii nie rozumie/akceptuje obchodów 17.05. Święto jest sympatyczne i budzi w Norwegach poczucie tożsamości. Sposób w jaki je obchodzą jest godzien szacunku. Obcokrajowcy w Norwegii czuja w tym dniu wyobcowanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Malgorzata123
(Malgorzata123)
Wiking
Nie bardzo rozumiem dyskusję.
Jest to święto norweskie, a nie polskie.
U nas w Polsce też dziewczyny sikają po bramach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
PolAker napisał:
Ja co roku chodzę i robię zdjęcia dziewczyn które sikają w branch, na ulicach, w krzakach jak ktoś chce zobaczyć Norweżki w najlepszym wydaniu to dajcie email to prześlę.
Jest kultura mówię wam !

Przeslij tu.
Sikajacy poza toaleta facet jest normalka, czy przy pisuarach tez kolezkow nagrywasz? Moze jakas urynoterapie sprobuj jak cie to tak kreci?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Kiedyś media norweskie obiegnie wieść ze złapano zboczeńca z polski, który fotografował sikające, norweskie nastolatki (przeróżne są upodobania na tym świecie). Będzie wstyd, a my będziemy wiedzieli o kogo chodzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok